зелених BMW прибуває

BMW прагне продемонструвати свою життєздатність палива в абсолютно новий седан назвали як Hydrogen 7. Саїд автомобіль є самим зеленим, самим передовим і приблизно в півмільйона доларів – це, безумовно, найдорожчий BMW коли-небудь побудованих. Однак, якщо ви один з небагатьох щасливчиків, вибраних за автовиробника, він буде відданий в оренду вам безкоштовно.

Автовиробник раніше зроблені 25 до 30 BMW Hydrogen 7 прототип седана, який буде запропонований обраний політичний діяч, вчений, лідер бізнесу, засобів масової інформації користувача або знаменитості усього світу, які BMW думає можете кращої кампанією водню як альтернативного палива для автомобільного ринку.

Крім того, в цілому 100 з Hydrogen 7 седанів буде поширюватися по всьому світу в країни Азії та Європи на додаток до Сполученим Штатам. У Європі, щасливих осіб повинна оренду Hydrogen 7 седан за фіксовану суму відповідно до закону країни. Автовиробник сподівається, що серійна версія автомобіля з’явиться у продажу до 2020 року.

Запчастини BMW авто використовується в Hydrogen 7 є більш просунутими, що звичайні. Коли мова заходить про зовнішність, Hydrogen 7 ідентична топ-оф-лінії BMW 760Li ультра-розкішний седан, для якого він взяв 6,0-літровим 12-циліндровим двигуном і іншими зручностями псувати. Ці, а також екологічно чистий характер автомобіля зробили його більш ніж бажано.

Крім того, автозапчастини BMW Hydrogen 7 в включені двигун внутрішнього згоряння, який може працювати як на бензині і водні. Він може керувати автомобілем близько 435 миль і з повними баками і 124 миль на водень в поодинці.

“Громадськість часто бачить водень і гібридів таким же чином, як зелений транспортних засобів”, сказав директор БМВ руху і навколишнього середовища, д-р Клаус Scheurer. “Але гібридна технологія сама по собі не вирішить проблему стійкої мобільності”.

З відносинами заправки, П’єр Готьє, директор з воднем Air Liquide – “. Доступність заправки дійсно проблема з роздрібної торгівлі” французька енергетичний гігант зазначив, Він також додав, що його компанія готова надати водню для автомобілів, або в газоподібному або рідкому вигляді. Зараз, продовжив він, цих підприємств роздрібної торгівлі схиляються до газоподібного водню, які могли б ускладнити BMW ліквідних надії водень.