зелені машини приземлилися

Зелений це новий чорний, особливо коли мова заходить про автомобілі

Роблячи свою частку, щоб врятувати планету вже набагато більше, ніж за допомогою Еко-покупця на один раз на місяць недільний ринок фермерів. В даний час гонка між автомобільної компанії з виробництва самий екологічний автомобіль на ринку, але виключно без шкоди для мають пільги останньої моделі. Пішли в минуле ті дні кремезний жовта крапля, ніяково прив’язані до електричної вилки в півмилі звідси, і пронумеровані теж можливо, належать Prius, перший гібридний електричний автомобіль, побудований Toyota. Більше не повинно вас пожертвувати стилем і комфортом Вашого автомобіля для того, щоб бути екологічно чистим, для нового покоління зелених автомобілів був народитися.

Canary Wharf-компанія Green’n’Groovy називає цю епоху “Великої зеленої революції Прокат автомобілів. Трохи рот звичайно, але теж вірно. Прийомі на роботу із зеленої машини для нерегулярного використання і свята, Green’n’Groovy може забезпечити останнім і самим стильним дизайном, в тому числі і Mini Convertible Спорт Fiat, але всі з цим важливим низький рівень викидів CO2, які відрізняють їх набагато вище своїх колег в регулярному ECO ставками. Подобова оренда ставки коливаються від £ 25 до £ 105, і клієнти можуть вибирати з двох чоловік розумний автомобіль на сімейний BMW, щоб задовольнити їх індивідуальні номери, цілі або функції. Концепція зеленого автомобіля, який насолоджується водіння не важко зрозуміти, але це вибір транспортних засобів, нарешті, надає практичні та реальні рішення. Green’n’Groovy обіцяє своїм клієнтам зелений автомобіль, так, але і в рівній мірі один “заводний”.

Зробіть крок ще далі і відкрити перший електричний в світі спортивних автомобілів, нещодавно створена Вентурі, автомобіль компанії, що базується в Монако. Відомий як фетиш, перша виробнича лінія доступна 25 покупців за ціною € 297 000, а також на чотири місяці будівництва очікування.

Автомобіль повністю зроблений з вуглецевого волокна, і його батареї мають дивовижний життєвий цикл оцінюється в 2 000 циклів і більше десяти років. Проте, мабуть, більш вражаючим є той факт, що фетиш вдалося зберегти всі якості і особливості регулярної спортивний автомобіль, незважаючи на те, зелених та екологічно чистих. Влаштуйтеся зручніше в стилі і навіть побачити, як електричний автомобіль може забезпечити прискорення від 0 до 100 км / год менш ніж п’ять секунд, і те ж хвилювання, як бензиновий забруднюючих один. Зробіть ваш вибір. Дійсно, вибір сьогодні і діапазон, йдучи зелений більше не означає задовольнятися другим місцем. Тепер зрозуміло, чому ми сказали Зелена революція Прокат автомобілів раніше?