зміна масла, як міняти масло у вашій власній дорозі

Заміна масла вашого автомобіля регулярно є найважливішим, що ви можете зробити для вашого автомобіля. Регулярна заміна масла дозволяє продовжити термін служби вашого автомобіля і підвищення його продуктивності. Через забруднення регулярно зараховані на нафту Вашого автомобіля в результаті чого шлам, який знижує продуктивність вашого двигуна (і це буде з часом причиною відмови двигуна) частої заміни масла є обов’язковою процедурою обслуговування.

Більшість людей знають, що вони повинні отримати заміни масла приблизно кожні три місяці або 3000 миль, але менш відомо, що заміна масла є те, що можна зробити у своїй власній дорозі. Це може заощадити близько ста доларів на рік, і це відмінний спосіб, щоб бути активним і знаючим про вашому власному транспорті.

обладнання заміни масла

Перед початком роботи з вашим заміна масла, переконайтеся, що у вас є наступні матеріали по руці. Багато з цих предметів продаються недорого і є великими, щоб мати під рукою в будь-якому гаражі.

3/8-drive Набір торцевих голівок

Комбінація Набір торцевих метричних, включаючи закриті та відкриті ключі.

Ключ масляного фільтра

Нафта резервуар, такий як відро або старий горщик кухні

Дві пластикові контейнери молока з гвинтовими ковпачками.

масла воронку

Пластиковий пакет Ziploc – 1 кварта.

Кілька газет / старі ганчірки

Дві пари латексних рукавичках (опція)

Кілька цеглин, бетонних блоків або валуни.

Новий масляний фільтр (див. Керівництво з експлуатації для специфікацій)

Нове масло для поповнення двигуна. (Останньою сторінці вашого автомобіля керівництво слід вказати клас і кількість кварт.) Швидкий заміни масла рекомендується використовувати синтетичне масло для заміни масла, такі як Castrol GTX.

Перш ніж почати, переконайтеся, що запланований метод утилізацією брудне масло. Це незаконно, щоб позбутися від відпрацьованого моторного масла неправильно. Більшість місцях заміни масла буде приймати брудне масло для утилізації безкоштовно.

Заміна масла крок 01: розігріву

Визначити плоскі простору для роботи на вашому шляху диск або гараж для Вас, щоб виконати заміну масла, як тільки ви їздили вашого автомобіля на короткі відстані. Водіння навколо досить, щоб розігріти двигун буде розрідження масла для полегшення спорожнення.

Заміна масла крок 02: розміщення

Вимкніть двигун, поставив машину в нейтральне положення і встановити аварійне гальмо твердо в місці. Місце кілька цеглини перед кожною з чотирьох шин, щоб запобігти їх переміщення.

Заміни масла Крок 03: Доступ до зливної пробки

Якщо немає достатньо місця, щоб ковзати під ваш автомобіль зручно, вам потрібно, щоб підняти його з допомогою гідравлічного насоса і врегулювати його на стендах Джек. (Ніколи не встановлюйте ваш автомобіль на домкраті тільки – ви повинні використовувати роз’єм варто.) Хоча під ваш автомобіль, виявити зливну пробку шляхом пошуку найнижчій частині на землю. Ця частина найбільш часто бути гайку зливу масла. Щоб уникнути плутанини з зливної пробки коробок передач, відчути метал навколо нього – масляну пробку, як правило, набагато спекотніше, ніж передавальний штекер. У деяких випадках зливну пробку насправді марковані. Зателефонуйте другу чи місцевою компанією для заміни масла напрямку, якщо ви все ще не впевнені.

Заміни масла Крок 04: Злив масла

Викласти кілька газет під вашим автомобілем, які більше орієнтовані на площі безпосередньо під отвір для зливу масла. Після того як ви розташовані зливну пробку, вибрати правильний роз’єм від вашого набору, експериментуючи з кожним, поки не знайшов той, який чудово підійде над гайкою. Потім, використовуючи багато сил, Поверніть патрон проти годинникової стрілки, щоб розколоти горіх. Якщо розетка не працює, спробуйте закритих гайковий ключ. Як тільки гайка тріснула, послабити його ретельно, використовуючи обережністю. Ослаблення гайки занадто багато або занадто швидко призведе до того, масло вилитися. Наведіть масла посудину під вилку переконавшись, що він прямо переконавшись, що підключаються точок боком, а не прямо вниз. Бічного наведення плагін викличе масла, щоб очистити все більш, а не на вашу ємність. Як тільки правильне положення, звільніть вилку цілком. Велика частина нафти стане стікати в близько двох хвилин.

Заміни масла Крок 05: Кріпильні масляного фільтра

Подивіться в двигун і знайдіть масляний фільтр, який повинен виглядати як перевернутий конус. Отримати ваші ключ для масляного фільтра, зніміть роз’єм з торцевої гайковий ключ і встановити його поряд з зливний пробкою. Одягніть ключ для масляного фільтра на ваш торцевої гайковий ключ (це краще всього використовувати торцевий ключ з коротким розширенням) і встановити його, щоб захопити фільтр в рух проти годинникової стрілки. Ривок на кілька фільтрів, щоб послабити його. Знову ж, обережність важлива, тому що ослаблення фільтра занадто швидко проллється гарячою олією. Послабте трохи більше, використовуючи ключ, і використовувати руки, щоб видалити його повністю. Переконайтеся, що ваше обличчя ясно області і вилийте вміст фільтра в судину.

Заміни масла Крок 06: Витяг нафти кришкою

Вставте під вашого автомобіля і відкрити капот. Знайдіть нафти ковпачок і зніміть його, щоб масло може змити швидше. Якщо у вас є час, почекайте близько години або близько того все старе масло повністю злити. Це не необхідно, але є хорошою практикою, якщо ви готові чекати.

Заміни масла Крок 07: Заправка нового масляного фільтра

Під Ваш автомобіль знову, DIP однієї палець в рукавичці в посудину масло і пальто гумові краю новий масляний фільтр. Це допоможе його дотримуватися двигуна. З чистою ганчіркою, витріть круглий металевий коло на двигуні, де масляний фільтр підходить і поставити новий фільтр на місце. За боку, жорсткість має займати приблизно 1/2 або 3/4 обороту. Якщо це не просто затягнути підходить ключ назад на фільтр і затягніть його таким же чином вона була ослаблена, але на цей раз затягування за годинниковою стрілкою.

Заміни масла Крок 08: повторній установці зливний пробкою

У швидкої заміни масла, ми рекомендуємо використовувати нову ущільнювальну шайбу на зливну пробку при виконанні власних заміни масла. Якщо ви повинні використовувати стару, не забудьте очистити його перед використанням. Помістіть шайбу на місце і різьбу зливної пробки назад у свою нору. Затягніть його з гніздом набір, але не так щільно, що видалення буде важко для наступної заміни масла.

Заміни масла Крок 09: Заміна масла

Перед заливкою нового масла в носик під капотом, залити зміст відпрацьоване масло в молоко пляшки, використовуючи воронку. Протріть воронку Промити і ущільнити пакета молока з кришкою. Помістіть старий фільтр масла у вашій сумці Ziploc і встановити як в сторону для подальшого поховання на найближчий центр переробки, таких як найближчий Швидкі розташування заміни масла. Тепер помістіть вашу чисту воронку над нафтовими носик під вашим капотом і депозитних стільки літра масла відповідно до вказівок виробника автомобіля. Як тільки нафта очищується, замініть масло кришку і закрити капот.

Заміна масла Крок 10: перевірка на герметичність

Запустіть двигун і дайте простою протягом 5 хвилин. Переконайтеся, що дивитися під Ваш автомобіль на предмет витоку масла. Якщо ваш автомобіль протікає, це, напевно, краще, щоб він коригується станцію заміни масла.

Пам’ятайте, що безпека має першорядне значення. Якщо у вас є друг, який буде супроводжувати вас, найкраще для виконання вашої першої заміни масла в компанії іншої людини. Зміна власної нафти є корисним досвідом, але якщо ви хочете, щоб він прийняті для вас, переконайтеся, що це зроблено правильно. Виберіть нафтової компанії зміни, які використовуються високоякісні Castrol синтетичне моторне масло, краще масло, Створені для тепла холоду, часті зупинки і йти водіння, буксирування важких вантажів, і висока швидкість.