зробити старих автомобілів торгових простий, легкий і … fun_

Якщо ви один з мільйонів американців, які розглядають покупку уживаного автомобіля, може бути, другий автомобіль для підлітків-не проблема. Тобто, якщо ви мимоволі не купити лимон. Тоді у вас є проблеми.

Річний США продажі старих автомобілів перевищує 42 мільйонів чоловік. Тільки 1400000 сертифікованих уживаних автомобілів були продані в дилерських центрах торік. Мільйони інших бездокументарних покупки відбувся в старих автомобілів багато і приватних продажів.

У той час як люди продовжують купувати автомобілі у великих кількостях, вони також вважають дуже напружений. Половина старих автомобілів сьогоднішніх покупців становлять жінки, і на цілих 78 відсотків знайти машину купувати, щоб бути їх мірою задовольняє роздрібний досвід. Швидко говорити продавці залякати деяких, але інші просто не отримати достатньо інформації, щоб купувати з розумом.

Так що ж робити, коли розглядає питання про придбання транспортного засобу, який може виглядати чудово, але насправді може ховатися ящик Пандори проблем під капотом?

Якщо можливо, візьміть механік з вами. Механіка може виявити проблеми з двигуном, електричні відмови, погані гальма, збиток від повені і багато іншого.

Але що, якщо ваш механік не доступні?

Багато покупців звертаються до CarMD. Простий у використанні, портативний діагностичний прилад, він включає в себе ті ж основні технології в якості інструменту механік, але коштує набагато менше. Це як мати думку механіка в кишені.

Ви просто підключаєте тестер в OBD2 автомобіля порт (зазвичай знаходиться під панеллю приладів), включити запалювання і зачекайте кілька секунд, поки звуковий сигнал. Кольорова маркування світлодіодів негайно повідомляти вам, якщо транспортний засіб має будь-яких прихованих проблем.

Зелене світло на інструмент показує, що всі пов’язані з викидами системи працюють нормально, жовте світло вказує на потенційну проблему, і червоне світло означає неприємності. Це може бути щось просте, як вільну газову шапку або набагато більш серйозним і дорогим – завдання.

Якщо “Check Engine” загоряється, попросіть продавця, як довго він був на службі, а коли останній виконується на транспортному засобі. Ви також можете зателефонувати 888.MyCarMD з партії для безкоштовної діагностики на автомобілі вам подобається. Перш ніж зробити пропозицію, покупці повинні перевірити інші частини транспортного засобу не поширюється на тестері.

інші корисні поради:

Зробіть свою домашню роботу перед ходити по магазинах. Перевірте онлайн для оцінки, згадує, бюлетені технічного обслуговування і утримання значення для марок і моделей ви віддаєте перевагу. Визначити вартість транспортного засобу до переговорів щодо ціни, порядок звіту VIN історія / “лимон перевірка” і доказ пробіг.

При покупці, візьміть з собою друга для другого думки. Крім того, принесіть ваші водійські права і страховий поліс. Інші корисні елементи включають в себе манометр, магніт (для перевірки шпаклівка під фарбу), ліхтарик, щоб заглянути під машину і CD для перевірки звукової системи.

Нарешті, ставити уточнюючі питання:

• Хто спочатку належав автомобіль?

• Чому ви продаєте?

• Чи були капітальний ремонт?

• Чи був транспортний засіб пройшло викидів «смог» тест?