з нетерпінням чекаю для Dodge Caliber,

Починаючи з наступного року, 2007 року, Daimler Chrysler буде відправкою на вулицях і дорогах новий Dodge Caliber. Цей автомобіль представляє собою компактний автомобіль, і це прийде зі стилем кузова хетчбек. Крім цього, він проведе п’ять дверей. Цей автомобіль був побудований на Mitsubishi / Daimler Chrysler GS платформи, і саме з цієї причини, було сказано, що цей транспортний засіб є дуже пов’язаним з Jeep Compass і Jeep Patriot. Коли він починає вийшла на вулиці, Dodge Neon в основному, будуть конкурувати з Chevrolet HHR, Ford Focus,, Toyota Matrix, Mazda Mazda3, і Pontiac Vibe.

Dodge Caliber, в кінцевому підсумку буде заміною Dodge Neon, настане час, вона потрапляє на вулицях. Більш-менш, розмір цей автомобіль буде таким же, як Neon Додж. 2005 Женевському автосалоні стала можливість для Dodge, щоб ввести цей компактний автомобіль на автомобільному ринку. Dodge Caliber, тримає перехрестя решітки радіатора, а також великі колісні арки, що дуже багато спільних рис автомобілів Daimler Chrysler. Якщо ви зацікавлені в покупці одного, то ви повинні бути готові платити до $ 13985 деяким для цього.

Джордж Мерфі, старший віце-президент компанії з глобального маркетингу, каже: “Dodge Caliber не ваш типовий малий автомобіль. Всі нові Dodge Caliber перевизначає компактний автомобіль, об’єднавши стиль кросовера з простором компактній упаковці, інтер’єр гнучкість, інноваційні можливості, продуктивність і доступна. Caliber дозволяє власникам по всьому світу, щоб бути активним, робити більше і виділитися – жити повним життям, і робити це за дуже конкурентоспроможною ціною ».

Метт Liddane, головний інженер для Dodge Caliber, додає: «просторий салон Dodge Caliber теж дуже універсальні. Ми об’єднали стиль і комфорт з інноваційними функціями і розумні упаковки, щоб створити автомобіль, який надає новий сенс функціональністю на ринку компактних автомобілів. “