йдеться в дослідженні нафти, ціна на газ законопроекту могло зашкодити економіці

Конгрес просуває новий законопроект карати нафтових і газових компаній за роздування цін. Але недавнє дослідження показало, що законопроект міг національну економіку близько $ 1,9 млрд. під час надзвичайного стану в країні за шкалою ураганів, як Катріна і Рита.

У дослідженні стверджується, що таке законодавство викличе довгі черги на станціях технічного обслуговування і браку палива запашний енергетичної кризи в 1970-х. Він також зазначив, що нафтові компанії, які турбуються про те, порушує строжки буде ухилятися від сплати вищих цін, щоб залучити більше поставок.

“Те, що ми, здається, винести уроки з історії, що ми ніколи, здається, винести уроки з історії”, сказав колишній Будинок Шляхи та засоби голова комітету Білл Арчер, R-Техас, лобіст і член правління групи, який включає в себе основні торговельні нафтової промисловості групи та інших ділових інтересів. “Кожного разу, коли це й раніше, він був контрпродуктивним”.

Автори дослідження стверджують, законодавство маніпулювання цінами буде спотворювати ціни, що зрештою викликати деякі енергетичні гіганти небажання розвідки нових запасів. За даними національного обстеження ААА автозаправних станцій, дослідження приходить як в середньому по країні ціни на бензин досягли $ 2,78 за галон звичайного неетильованого понеділок. Ціна до 25 центів в порівнянні з минулим місяцем і справа наближається до максимумів минулого літа більше ніж на $ 3 за галон.

Конгресмен Барт Ступак, D-Mich., Поряд з 85 іншими членами будинку, запропонував законопроект, який би встановили перший федеральний закон проти роздування цін на нафтові та газові компанії. Законопроект передбачає кримінальну пені і штрафи у розмірі до $ 150 млн для компаній і $ 2000000 на окремих осіб, які також можуть бути відправлені до в’язниці.

Можна нагадати, що минулого року палата прийняла аналогічний законопроект. Але законопроект не був схвалений у Сенаті. Хоча ціни на бензин цього року ще не стала такою громадською відчуття минулі роки, Ступак сказав, що він сподівається, його законопроект пройде через Сенат у цьому році. “Там немає нічого в законодавстві, який би обмежував постачання нафти в цю країну”, сказав Ступак. “Все, що ми говоримо: просто виправдати ваші витрати … Якщо ви можете виправдати ваші витрати, у вас немає страху перед цим законодавством.”

Законопроект передбачає розширення прав і можливостей Федеральної торгової комісії для розслідування і дрібні компанії, а також людей, які походу ціни на енергоносії. Правила охоплюватиме бензин, сира нафта, мазут, природний газ і пропан. Новий законопроект, спрямований на регулювання цін на нафту, сприймається як життєво важливе значення для промисловості і виробництві автомобільних запчастин і виробничих ліній. Справді, законопроект може підкреслити важливість стабільності для підвищення потенціалу галузі. Метою є не тільки підвищити якість деталей та аксесуарів, таких як Ford Racing холодного повітря, але, найголовніше, для досягнення стабільності цін.

У 2006 році Федеральна комісія з торгівлі торік сказав дев’ятимісячного розслідування з’ясувалося, невелика кількість бензину обдурювання в ціні після урагану Катріна, але не широко зусилля в нафтовій промисловості для маніпулювання ринком.

Дебора Платт Маджорас, голова FTC, заявив, що федеральний закон щодо нафтових цін строжки компанія буде важко реалізувати на практиці і може пошкодити споживачам, викликаючи брак палива. Тим не менш, вона передбачила, що в листопаді пройде конгрес ціна бензину-строжки закон, незважаючи на її попередження, що країні не потрібен. Безумовно, є 29 держав, що мають статути роздування цін. Але вони відрізняються один від одного, і деякі з них в силу тільки у разі виникнення надзвичайної ситуації.