камери контролю швидкості – неминуче зло або нічого доброго для людства

У жовтні 2008 року Суіндон оголосили, що вони будуть злам фіксованій точці камери контролю швидкості, які раніше спіймали автомобілістів в перевищенні швидкості понад вісімдесят різних місцях. Спірний крок викликав дебати по всій країні, при цьому деякі засуджують рішення та інші аплодують його. До листопада 2008 було повідомлено, що Портсмут, Уолсолл та Бірмінгемі були всім розгляді копіювання Swindonbut є заборона камер контролю швидкості, що потрібно робити? Їх ніхто не любить, але давайте поглянемо на деякі з аргументів, пов’язані з цим питанням.

Статистика:
У 2002 році введення камер безпеки в Суіндон, і відповідно до статистики число дорожніх смертельних випадків, пов’язаних помітно впала з тих пір. Число людей, загиблих або важко травмованих на дорогах округу скоротилося на 5%, а для дітей він скоротився на цілих 33%, так що це прямий результат камерами? Статистика знову сказав би ні, було сімдесят загиблих на вулицях Суіндон в 2007-08 і це, здається, доказ того, що камери контролю швидкості не зробити дороги безпечнішими.

якість:
Гроші від оштрафували автомобілістів зловили прискорення йде безпосередньо до Міністерства фінансів, ні поліція, ні місцеві ради прибуток від камер, але це коштує рада, як Портсмут £ 380000 на рік державних коштів протягом шести фіксованих радарів. Суіндон був звинувачений в економії грошей за порятунок життя, але якщо камери дійсно не працюють, звичайно, краще припинити витрачати гроші на них і почати витрачати гроші на пошуку інших заходів інтенсивності руху, які дійсно працюють.

Автомобільної громадськості:
Камери швидкості рідко працюють, тому що перевищення швидкості водії просто сповільнитися, щоб передати їх і дуже часто прискорити назад знов згодом. Якщо вони все ж зловити когось прискорення цілком ймовірно, що водій навіть не розуміють, поки штрафів не прибуває в пост близько двох тижнів після, потім, бо водій домігся відстань від злочину, як грамотно і в переносному сенсі, штраф робить дуже мало для підвищення обізнаності про небезпеку занадто швидко. Замість камери породили почуття ворожості в руховому спільноти, і відчуженими громадські зусилля проти безпеки дорожнього руху. Драйвери відчуваю, як ніби уряд намагається “спіймати їх» для того, щоб заробити гроші, а не допомогти їм знизити швидкість кількості жертв. Зрештою, бо публіка бачить камери як «ворога», вони ніколи не будуть ефективними в наданні допомоги рецидивістів побачити хибність їхніх шляху.

Зі страху бути спійманим:
Це правда, що більшість людей, які знають, що є камера буде сповільнюватися для камери і прискорити згодом, але що робити, якщо водій перебуває на незнайомій дорозі? Попереджувальний знак для камер контролю швидкості часто достатньо, щоб змусити людей перевірити свої швидкість і уповільнює незалежно від того, є насправді камера чи ні. Хоча не настільки кращі, оскільки люди дотримання обмеження швидкості за власним бажанням, той факт, що водії бояться швидкості на дорогах, які можуть мати камеру менше зло, ніж перевищення швидкості і привести до нещасного випадку. Видаливши камер Суіндон є видалення «страх», і може в кінцевому підсумку бачити набагато більше обмежень швидкості зламаною, ніж вони очікують.

У кінцевому рахунку ми повинні визнати той факт, що камери контролю швидкості не зупиниться повністю аварій, і тільки ми, як автомобільної громадськості можете зробити це, загрожує до наших обов’язках і стають кращими водіями. Як сказав Тоні Сімкок, інструктор з водіння та директор Big Red Компанія L в графстві Кент зазначив: “Камери стеження за швидкістю, допомогло підвищити усвідомлення того, що” невідповідні Speed ​​Kills “, проте, якщо автомобілісти по всій Великій Британії не починають водити таким чином, що значно знижує ризики для наших дітей, інших учасників дорожнього руху і самим собі, ми завжди будемо стикатися з урядом ініціативи, ковдру заходи, які з’являються з місця або жорсткою. “Він продовжує:« Я багато водіння, я намагаюся дотримуватися обмеження швидкості, жодного разу не був спійманий перевищення швидкості, я дуже рідко спізнюється на зустріч і ніколи не був залучений в пригода з нанесенням травми – це те, що збіг, або хороше водіння “?