картини вашої човні недорогий спосіб

При купівлі вживаного траулер або моторна яхта, легко бути вимкнений зовнішній зовнішній вигляд судна. Тим не менше, я не пропоную, щоб він був звільнений. Я інформувати покупців, щоб виміряти, наскільки добре використовували траулер або моторні яхти був підтриманий, як вона виглядає. Якщо гель покриває всю побили та облицювання знаходиться в жахливій формі, я зазвичай знайти інші човни таким же чином. Це просто індикатор.

Але нудно зовні не є страшною річ небудь. Гелеве покриття на старий траулер або моторної яхти є для однієї мети, щоб зробити яхту добре виглядати. Він не має ніякої іншої функції. Гелькоута найлютіший ворог ультрафіолетових променів сонця. Через 5-10 років експозиція в тропічному сонці Флориди, майже всі верстви гелю починають нудно і записати на свій рахунок. Навіть не інтенсивну поліровки забере гелькоут тому до блиску, коли вона була новою. Отже, коли ви знайти використовували траулер або моторної яхти, яка має нудно зовні, але інша частина човна в нормальному стані, є простий спосіб, щоб врятувати її. Як ми можемо це зробити, розфарбовуючи її?

Коли ми купували наш траулер Патрісія Енн, вона була в дуже хорошій формі, але її гелеве покриття було притупляється, і там було кілька незначних вм’ятин скловолокна тут і там. Професійної забарвлення використовували траулер або моторної яхти немає недорогий завданням. Ви можете передбачити близько $ 1000 в ноги, щоб він професійно забарвлені так, щоб було немислимо.

Я почав досліджувати порядок здійснення картину себе і читати стільки, скільки я міг про те, що фарба буде краще і як це зробити. На Ft. Lauderdale Boat Show, я розмовляв з спікерів від Interlux. Агент сказав мені, що обидва бренди Interlux верхньої будови фарби і Awlgrip марки дуже синонімами у підготовці та практичному застосуванні. Interlux, незважаючи на це, формулюється для зроби своїми руками. Так що мій вибір був зроблений, Interlux Досконалість, двох частин фарби був шлях.

Не вдаючись в подробиці про те, що напрям держави, дозвольте мені сказати, що, хоча робота з двох частин фарби виглядає розчарування, це дійсно дуже просто зробити. Просто дотримуйтеся напрямки поставляється з кожної банкою фарби, і ви отримаєте повісити його негайно.

Я вибрав рулон і чайових техніку практичного застосування як розпорошення в Марині було неможливо. Це легко зробити, як тільки ви дотримуєтеся. Я тренувався на шматочку скла, поки у мене не було його погладити. Інструкції поставляються Interlux.

Ось кілька покажчиків.

Почати свій проект, розділивши використовували траулер або моторної яхти в робочі розділів; таким чином проект не буде придушувати вас. Я вибрав кафедру лівого борту на Патрісія Енн, щоб почати мій план.

Підготовка фарбується займає близько 3/4 частину часу ви будете витрачати на ваш проект. Погана поверхня створить погану роботу фарби. Почніть з очищення гелевого покриття з більш тонкими. Це позбавить гелеве покриття будь-якого кремнію, які можуть бути застосовані, які зроблять фарби підйому після нанесення.

Наступний крок, взяти трохи молотком і перевірити весь район фарбуватися, стрічкою, щоб знайти будь-які порожнечі під гелеве покриття. Коли ви знайдете їх, і ви будете, розтерти їх вниз з інструментом Dremel. Ви не хочете витрачати гроші і час, щоб зробити хорошу роботу фарбою і мають порожнечі відкриваються пізніше.

Я використовував Захід епоксидної смоли системи з обтічником наповнювачем для ремонту порожнечі я знайшов. Дотримуйтесь інструкцій, щоб смола проста у використанні. Шкурка їх квартира після відновлено плями висохли. Промити пил з водою.

Найважче ще не закінчилася?

Тепер ми повинні стрічку регіоні, який збирається бути пофарбовані і знімати будь-яке обладнання, щоб змусити його піти легше. Я застосував стрічки художника 14 дня в акції з Лоу або Home Depot для маскування.

Тепер прийшов час для малювання. Я використав 4 дюйма ролика піни і кращі 2-1/2 дюйма природні кисті я зміг знайти, а також в наявності на Лоу. Змішайте просто достатньо фарби, які можна використовувати протягом 2 годин, для мене її 1/2 четв. Фарба дорогою, близько $ 85,00 літра, і ви не хочете кидати будь геть.

Тільки наносити фарбу при зовнішній вологості 75% або нижче. Будьте впевнені, що немає ніяких шансів на опади.

Фарби займає близько 5 годин. щоб повністю затвердіти. Будьте обережні, щоб завершити нанесення фарби не пізніше полудня, щоб забезпечити повну сушку. Якщо роса осідає на вашу фарбу, волога перетвориться на глянсовий-матовий. Я використовую вікно між 10 ранку і опівдні малювати.

Все сказано і зроблено, знадобилося принаймні 600 годин, щоб підготувати і фарби Patricia Ann. Ми використовували близько 1 галон смоли системи Заходу і 12 кварт Interlux Досконалість малювати два шари на ній.

Чи варто було?

Абсолютно! Вона виглядає красиво!

Якщо Ви були споглядаючи картини використаного траулер або моторної яхти і хотів би запитати мене деякі конкретні питання, не соромтеся запитувати.