козирках

Козирки дуже популярні автомобільні аксесуари з більшістю власників транспортних засобів, як це допомагає в блокуванні ультрафіолетові промені, які випромінює сонцем, а також запобігає накопичення тепла всередині припаркованого автомобіля. Раніше козирки були просто картонні частин, які тепер перетворилися на значно просунулася ламіновані матеріали, які мають тривалий термін служби, а також краще в відбиває руйнівного впливу ультрафіолетових променів.

Близько 10 років тому Covers4auto вдосконалили спосіб отримання користувальницьких козирки вищої якості матеріалу і який чудово вписується в контури лобового скла конкретного автомобіля. Covers4auto розроблена спеціальна високої щільності піни, який має відмінні ізолюючі властивості, і він ламінований між двома шарами Mylar. Зовнішній шар Mylar з алюмінованого покриттям, яке відображає практично всі ультрафіолетових променів. Внутрішній шар є простою Mylar, що збільшує жорсткість і захищає середній шар піни. Ці три шари працюють разом, щоб забезпечити кращі тепло-і УФ-відображення, захистити від спеки, і протистояти численним складання і прокатки при збереженні жорсткості провести це форма, а на лобовому склі.

Установка і видалення цей звичай з сонцезахисним екраном з Covers4auto дуже легко і просто. Установка просто розгорнувши Користувальницькі Сонцезахисний і розміщення його на лобовому склі автомобіля. Оскільки Користувальницькі Сонцезахисний розрізають точно форма лобові стекла, навколишнього фрейм містить сонцезахисний на місці. Видалення так само просто, видаліть сонячні козирки, згорнути його, і застосовувати липучкою, щоб тримати його на місці.

Ідеальний користувальницьких підходять і спеціальний унікальний матеріал, який Covers4auto використовує для своїх користувальницьких козирки те, що робить його особливим. Covers4auto вперше комп’ютерного проектування автомобільних аксесуарів близько 20 років тому. Всі призначені для користувача козирки є CAD розроблений з оригінальним лобове скло автомобіля за допомогою складного програмного забезпечення. Процес створення користувацького шаблона Сонцезахисний займає кілька годин, але в результаті прекрасне доповнення до оригінальним лобовим склом автомобіля.