кращих користувальницьких машин вулиці

Маючи один з найшвидших автомобілів у вулицю світ мрії для будь-якого автомобіля коханця. Швидкий автолюбителів у всьому світі, попит на більш нові та швидкі машини вулиці. Знаменитий галузях автомобіль, як Ferrari, McLaren, BMW постійно допомагають один одному з точки зору швидкості і стилю. Поголовне захоплення найшвидших автомобілів не вмирає і виробники швидких машин вулиці надають своїм клієнтам деякі екзотичні конструкції автомобіля, в поєднанні з блискучим прискорення і максимальну швидкість.

Швидкість автомобіля визначається його RPM прискорення і максимальну швидкість. Інші фактори, такі як вага конструкції мають значення у створенні автомобіля зум через дороги. Давайте поглянемо на особливості деяких з кращих та найбільш швидких автомобілів вулиці світу.

1996 Ferrari F 50
1996 Ferrari F 50 є одним з найшвидших вулиці автомобілів в світі сьогодні. Цей автомобіль розганяється з швидкістю 0-60 миль на серце пульсує 3,7 секунди. Його прискорення від 0-100 км займає всього близько 8 секунд. Цікаво, якщо це автомобіль проходить повз вас. Максимальна швидкість цього Ferrari F 50207 миль на годину.

Автомобіль, безумовно, означало залишити час позаду. Купуйте одну і побачити ваші друзі і сусіди вмирають, щоб попросити підвезти.

Це один зі своїх автомобілів типу. Він розташований за ціною колосальні $ 480 000. Ну гроші ніколи не проблема для тих, хто хоче найкраще і є кращий. Цей автомобіль важить 2710 фунтів і займає 15-23 миль на одному галоні газу. З 6-ступінчастою ручною трансмісія ви можете насолоджуватися пульсуючою швидкості цього автомобіля. Під капотом автомобіля знаходиться на рівні близько 4700 куб.см і підвищує силу неймовірних 513 к.с. при 8500 оборотах на хвилину.

Так чого ж ви чекаєте, ви не хочете цього супер швидкий автомобіль вулиці для себе.

1997 McLaren F1
Якщо ви без розуму від швидкості і хочете машину, яка їде на хмарах McLaren F1 є одним з кращий варіант, що ви можете вибрати. Це у своєму роді автомобіль має дивовижне прискорення 0-60 миль на годину всього за 3,3 секунди, а 0-100 миль на годину за 7,7 секунди просто. Ця машина повністю готова прокачати свій адреналін на макс.

Цей автомобіль за ціною небі ширяють $ 890 000. Незважаючи на дуже високу ціну цього автомобіля, люди закохуються з ним. Ця машина складається з 6-ступінчастою механічною коробкою передач яка проведе вас через як якщо б ви їхали хмар. Цей автомобіль виробляє сила 627 к.с. і максимальною швидкістю 231 миль на годину. З двигуном 6064 куб.см цей автомобіль дає пробіг 12 милі за галон газу.

2003 Bugatti 16/4 Veyron
Слово застереження: Водіння 2003 Bugatti 16/4 Veyron може зробити вас залишити все позаду. З прискоренням 0-60 миль на всього за 3 секунди, цей автомобіль є одним з кращих в категорії найшвидших автомобілів, доступних в сучасному світі. Це за ціною в розмірі $ 800 000. Цей автомобіль дає вам сили 1001 к.с. з двигуном продано 7993 куб. Максимальна швидкість цього автомобіля стосується карколомні 252 миль на годину. Тепер, коли те, що ви називаєте реальним швидкий автомобіль. Автомобіль дає вам перевагу для збільшення попереду всіх інших автомобілів з комбінацією 7-ступінчастою механічною коробкою передач система передач.

Вкрасти найшвидших автомобілів вулиці і світ був би здатися ваш вибір.