кращі свічки запалювання Сатурн плагіна

Надійно захований всередині головки блоку циліндрів двигуна, потужний пристрій розміром з дорослого середній палець сидіти і чекати того часу, коли двигун повинен бути запущений. При самому рубежі ключі від машини, це зручний гаджет генерує тисячі електричних болтів, запалює паливо в результаті чого двигун до життя. Це свічки запалювання. Щоб повною мірою зрозуміти, як цей пристрій працює, давайте відкриємо капот машини і копати углиб системи запалювання.

Системи повинні бути засвічені, перш ніж вони насправді почати. Основна функція системи запалювання для запалення палива двигуна в потрібний час так, що розширюються гази можуть виконувати свою максимальну працездатність. Вибір часу є дуже важливим аспектом процесу займання, тому що якщо фрі процес запалювання не в той час, двигун перестане функціонувати як влада не вдасться, і споживання газу збільшуватиметься.

Котушка запалювання в основному, де електроенергія надходить формі. Це пристрій являє собою високовольтний трансформатор складається з двох витків дроту. Струм протікає через первинну обмотку котушки, в якій магнітне поле руйнується. Вторинна котушка з іншого боку охоплений з магнітне поле, яке індукує напругу струму до приголомшливі 100 000 вольт. Введіть свічок запалювання. Центральний електрод свічки запалювання підключений до котушки запалювання через сильно ізольованого проводу. Коли двигун ось-ось буде запалюватися, зберігається напруги в котушці запалювання подорожує до вилки і пожеж на кінчику електрода, займання палива забезпеченні могутній рев двигуна.

Сатурн автомобілі мають свою власну марку свічок запалювання, що в значній мірі сприяння з боку споживачів серед своїх конкурентів. Компанія знають про важливість якості в кожній частині транспортної системи для забезпечення найкращого досвід водіння. Дійсно, Сатурн свічки запалювання високопродуктивні пристрої, що значною мірою сприяти чудове запалювання двигуна.