кращі і гірші дитячі автокрісла для вашої дитини

З дуже багатьма моделями дитини автокрісло продається, багато молоді батьки відчувають себе пригніченими і підкреслив, про який з них найкращий вибір. Це таке важливе рішення! Останнє, що ви хочете, щоб ваша дитина в дитяче сидіння автомобіля, який не забезпечує максимальний рівень захисту для вашої дитини у разі, якщо у вас є автомобіль аварії.

Одна з великих речей про Інтернет, що ви можете досліджувати практично всі, не виходячи з власного будинку. Звичайно, є багато тривіальних, даремні речі там, але є також багато практичної інформації, яку ми можемо використовувати в нашому повсякденному житті. Коли справа доходить до вивчення щось подібне дитяче сидіння автомобіля, організацій захисту прав споживачів часто мають складні веб-сайти, прекрасні місця, щоб отримати те, що вам потрібно.

Consumer Reports є відомою організацією, що займається надаючи споживачам докладну інформацію про продукцію всіх видів – в тому числі ваш наступний дитяче автокрісло. У травні 2005 року, хорошими людьми в Consumer Reports провели детальне тестування кілька марок автомобільних сидінь. Вони хотіли, щоб знайти найкращі (і гірші) дитини автокрісло продається, заснований на протиаварійного захисту, простота використання та належної формі автомобіля. Ось результати для дитячої автомобільних сидінь і кабріолет автокрісла.

кращі і гірші дитячої дитини автокрісло

Дитяча автомобіля дитяче крісло зроблено для дітей до 20 кг. (Від народження до 9 місяців). У цій категорії, краще місце малолітражного автомобіля був Britax Companion. Це оцінка «дуже добре відмінно» по протиаварійного захисту, «дуже добре» на простоту використання, і «відмінно» на автомобіль за потрібне. Єдиний недолік цієї моделі дитячого автокрісла була ціна. При ціні $ 170, він був одним з найдорожчих місць на ринку.

Дитяче сидіння автомобіля, який забив низька (з тих, підтверджено) був PortAbout Evenflo 5 (Прем’єр Comfort Touch). Це оцінило тільки “достатньо хорошою” на протиаварійного захисту, «дуже добре» на простоту використання, і «відмінно» на автомобіль за потрібне. Хоча він забив один з найвищих в останніх двох категоріях, основною проблемою з будь-яким дитяче автокрісло є захист, і цей просто не її пройти.

кращі і гірші конвертованих дитяче автокрісло

Конвертованих дитяче автокрісло призначене для дітей приблизно до 35 кг. У задній перед моделей і до 40 кг. для фронтальної місць. Серед них дитячі крісла, Evenflo Titan 5 здобути вражаючі «відмінно» і в рейтингу захисту на випадок зіткнення автомобіля і потрібним. Це оцінка «дуже добре» на простоту використання. В цілому, це відмінне дитяче автокрісло!

Найгірші оцінки в цій категорії було дано дитині автокрісло Britax Marathon. Єдина реальна проблема з цієї моделі є засувкою, який мав деякі проблеми і поїхав вниз рейтинги для захисту на випадок зіткнення автомобіля і потрібним. Він як і раніше оцінку «відмінно» в декількох категоріях, так що навіть це місце малолітражного автомобіля не погано купують. Ви просто хочете бути впевнені, що клямка працює правильно у вашому конкретному транспортному засобі.