купити або взяти в оренду, що є question_

Якщо ви роздумуєте про те, щоб купити або, можливо, оренду ваш наступний автомобіль і який міг би дозволити собі вам найкраще справу, більшість експертів погоджуються, що споживач з чисто фінансовий аспект вас буде краще, в покупці наступного автомобіля.

Звичайно, платити готівкою в повному обсязі є найкращим сценарієм, так як за допомогою цієї опції ви б уникнути будь-якого типу фінансових витрат. Але для переважної більшості з нас, і за рамки цієї статті ми розглянемо ці покупки або оренди, що передбачають фінансування.

У короткостроковій термін лізингу може виглядати привабливим для вас, тому що щомісячні орендні платежі, швидше за все, буде менше, ніж щомісячні виплати у договорі купівлі-продажу. Чому? Тому що з орендою ви по суті тільки платите за частину автомобіля, який ви збираєтеся використовувати. Це ніби як розщеплення вартість піци з кимось. Ви тільки платите за шматки, які ви збираєтеся з’їсти. В автомобілі термінології частина, яка залишається в оренді називається залишкової вартості автомобіля. Чим вище залишкова вартість автомобіля менше автомобіля, який ви будете використовувати під час оренди, щоб ви платежі за частину, яку ви використовуєте (оренди) буде нижчою.

Звичайно тривалість оренди є 24, 36, або 48 місяців. Чи не підписатися на оренду за 48 місяців. Насправді нічого, крім 36 місяців штовхає вартість оренди. Не дозволяйте продавець автомобіля отримає вас у продовженні терміну оренди тільки тому, що вони роблять ваші щомісячні платежі виглядати більш привабливо. Запам’ятати час буде коштувати вам грошей і залишкової вартості автомобіля різко впаде, і ви втратите всі переваги лізингу і як і раніше залишитися ні з чим в кінці.

Для деяких водіїв рішення покупки автомобіля не грунтується виключно на нижній нумерації рядків. І це прекрасно. Це суто особисте. Лізинг робить надасть вам можливість завжди бути за кермом нового автомобіля. Автомобіль, який протягом декількох років останній тип тіла і технології. Автомобіль, який завжди знаходиться під заводської гарантії. Для людини, що прийняв той факт, що вони люблять бути в новій машині, і що автомобіль платежів це просто ще один щомісячний рахунок, то чому б не отримати максимум автомобіля за гроші? Тоді лізингу може бути гарною альтернативою.

Якщо це ваші особисті переваги двох інших питань, які ви повинні відповісти на наступні, скільки миль на рік я можу їздити і як важко на автомобілях я? Пробіг питання може повернутися до переслідувати вас, якщо ви не будете обережні. Люди, які в нових автомобілях і, отже, задоволення від водіння їх і показувати їх ще буде мати тенденцію вести їх більше. Будьте дуже обережні з вами пробіг. Переходячи вашої виділено пробіг на вашій оренди може обійтися від 15 до 30 центів за милю за оренду посібник пробіг і це може стати болючим в поспіху. У більшості оренди ви можете придбати додатковий пробіг фронт під час оренди, але майте на увазі, якщо в кінці вашої оренди ви не використали всі свої милі, ви не отримаєте, що гроші повертаються назад до вас.

Я згадував трохи раніше, які необхідно враховувати, наскільки добре ви ставитеся до вашого авто. Тільки ви знаєте це, і ви повинні бути чесними з цим. Не думайте, що ви можете перетворити ваш автомобіль в оренду в кінці терміну оренди з автомобілем у стані суб пар. Якщо ви це зробите, може бути оцінений відновлення збори, які могли б стати досить здоровенний.

Таким чином, з суто фінансової точки зору купівлі наступного нового автомобіля є кращим протягом тривалого часу. Але, автомобіль з власників автомобілів, так багато особистих переваг, особистих пріоритетів і вступають в гру. Якщо ви думаєте, оренда виглядати привабливо, бути абсолютно впевнені у своєму пробіг ви будете їздити. Дбайте про машину. І, нарешті, перевірити з вашим страховим агентом Перш за все, переконайтеся, що ви не повернути гроші, ви економите в щомісячних платежах у вашій страхової компанії.