легендарного Jaguar D-типу, щоб повернутися в Ле-Ман

У 1957 році Jaguar закріпив своє ім’я в історію найвідомішого витривалість у світі гонка – 24 години Ле-Мана. У Ле-Мані на зазначеному році, Ягуар виграв п’ять із шести перших місць з революційним D-Type.

Нещодавно було оголошено, що два верхніх Ягуарів що сумно відомий рік буде під рукою у Ле наступному місяці Мане. На цей раз, D-тип, що не будуть боротися з іншими автомобілями, але буде там святкувати п’ятдесятий рік перемоги в першому, другому, третьому, четвертому та шостому місці в знаменитій гонці. Це буде перший раз, що ці автомобілі буде повернутися на французьку землю після їхнього легендарного спектаклю в 1957 році.

Власники два провідних Jaguar 1957 Ле-Мані, Еверт Louwman і сер Ентоні Бемфорд дозволив свої автомобілі, які будуть використовуватися під час церемонії відкриття Ле-Мані. Це возз’єднання також буде першим для цих двох автомобілів з 1957 року. Крім цих двох машин, інших подібних автомобілів від Jaguar Daimler Heritage Trust і знаходяться у власності Дік Skipworth також буде присутній на церемонії відкриття гонки на витривалість. Це стало можливим Майкл Куінн – онук сера Вільяма Лайонса, засновник Jaguar. Куінн говорить наступне про притягнення Екстремальний Ягуари назад в Ле-Мані: «1957 перемога Jaguar був такий пам’яткою в Ле-Мані, що ми визначили, що 50tth річчю воно повинно бути належним чином відзначатися. Це було, зрештою, великих британських тріумфу і великим досягненням для відносно невеликого виробника в той час. Перемоги Ле-Мані дійсно допомогли покласти Jaguar твердо на карті світу. ”

Куінн також виклав ікра Ягуарів під час відкриття гонки на витривалість планується в червні: “Зараз, в 2007 році автомобільний клуб де l’Ouest, дав йому дозвіл для 1957 D-типів, щоб взяти участь у 24-годинному Трофей презентації на старт-фініш прямо, саме перед гонки в цьому році починається. Крім того, вони будуть возити замикання в автоспорт Легенди Кавалькада в суботу вранці протягом трьох кіл перемогою “.

В даний час автомобілі, щоб перемогти в Ле-Мані Audi або з дизельним двигуном або гоночного автомобіля Peugeot. Ці автомобілі відомі своєю високою вихідною потужністю, що EBC ротори не достатньо, щоб забезпечити максимальне гальмівне зусилля. Останнім часом список Абітурієнту 2007 Ле-Ман був анонсований і як Audi і Peugeot входять до переліку, очевидно.