майбутніх автомобілями, що прибувають в індійському після серпня 2010

Всі великі автомобільні компанії в даний час таргетинг Індії Індійський ринок посилення продажів в автомобільній промисловості. Ці перераховані автомобільні компанії, які збираються бути запущений після серпня 2010 року.

Серпень 2010:
– Volkswagen Up, розумний і, крім того чистий автомобіль або вантажівку, ймовірно, буде виробляти певні голові залишається, використовуючи гордості. Транспортний засіб доступно в Rs.3.50 Лах.

Жовтень 2010:
– Skoda Fabia, безумовно, буде витягнуто трохи не кажучи вже доведені до індійських, Skoda Fabia Combi. Автомобіля або вантажівки, безумовно, буде багато більш просторим плюс комфортніше, ніж в попередній версії. Це може мати тег Rs.10 Лах.
Нові автомобілі Skoda Fabia дизайн зміни зробив зовнішній вигляд Fabia більш динамічний, надійний і блискуче стилі і з швидкістю літака.
Ще один автомобіль з цілком достатньо місця, а також комфорт може бути BMW X1. Через 6-циліндровий мотор, автомобіль може бути оцінений десь близько до РТС 30 рупій

Листопад 2010:
– Skoda Roomster приходить через достатньо місця на будь-який смак. Блискуче стилі, а також через швидкість будь-який літак Aero, ціна транспортного засобу, невідомо.

Грудень 2010:
– Fiat Bravo на декількох 1.9L двигуна струмінь має м’язову екстер’єрів. Інтер’єри, а, як правило, елегантні і так само, блискучі. Він коштував в РТС 16,00,000.
– Maruti Kizashi є найпершою повнопривідної седан з D-сегменті з використанням передових сильним 2.0L турбо бензиновим двигуном, а потім 6-ступінчастою коробкою передач. Цей унікальний сімейний автомобіль або вантажівка стоїть РТС 15,00,000.
– ICML автомобільна промисловість є спільну розробку дизельних і крім бензинових версій з 7-місний спортивний позашляховик не кажучи вже про 5-місний автомобіль розкішшю. Це, ймовірно, буде вироблено всередині Хімачал.

Січень 2011:
– Три автомобілі або вантажівки виробники, безумовно, планує захопити частку ринку Нано. Bajaj, Renault спільно з Nissan було прибути колективно виробляють крихітний автомобіль по всій Індії в поєднанні з надією експортувати його в різні країни теж. Цінник, як вважають, став Rs 1 рупій.

Серпень 2011
– Volvo C70 був повертають голови скрізь і, крім того, безумовно, скоро вважають в Індії. Це цінник може бути рупій 35,00,000. Гладкий і стильний автомобіль, то може бути складним, щоб чинити опір.
Bentley, а також планує придбати його two.1 рупій рупій Continental GT швидкість в індійський ринок. Класний купе дозволяє простим водіння навіть на неймовірно високій швидкості. Автомобіль або вантажівка може дати кращі енергії 600 к.с..