методи для запобігання автомобіля підйомне Encounter

Як автомобільна злодійство дійсно трапляється скрізь, люди управління цим ризиком безпеки автомобіля в широкому діапазоні напрямів. Автомобіль підйомної є одним з найсерйозніших видів крадіжок просто тому, що вона поставляється з деякими іншими злочинами, як напад чи замах на вбивство. Власник змушений зі свого автомобіля злочинцями і тримається, поки його автомобіль женуть геть. У деяких випадках, власник змушений залишатися в автомобілі або вантажівці в якості укладеного, особливо коли деякі співробітники поліції по гарячих слідах. Деякі поширені причини, чому грабіжники крадіжки транспортних засобів включають в себе:
-Для торгівлі автозапчастин.
-Використовувати автомобіль як транспортний засіб втечі
-Дістати високотехнологічні пристрої всередині автомобіля, як музичні центри, DVD-плеєри і т.д.
вигідних методів для відображення подій підйомної машини
1. сигналізація
Перша лінія оборони автосигналізації. Власник автомобіля зброї автомобіль, включивши сигналізацію, як тільки він залишає позаду свого транспортного засобу. Охоронна сигналізація повинна бути високою тональності і дратівливим для того, щоб вважати. Як тільки людина рухається в діапазоні тривожні сигнали, попередження подзвонив. Якщо людина не зрушиться якнайскоріше, інше попередження подзвонив. Автосигналізації поступово стає схвильованим чим ближче людина приходить до машини.
2. клуб
Як правило, власники автомобілів використовувати сучасні гаджети, щоб забезпечити додатковий захист від підйомної машини. Одним з таких пристосувань є клубом. Клуб є сильним стрижень, який знаходиться на протилежній стороні рульового колеса. Це має бути остаточною захисту автомобіля, і може дати захист, коли злодій вдається прорватися в машину. Хороший клуб купить достатньо часу для вас, щоб подзвонити в поліцію сили або для інших людей, щоб повідомити про подію, перш ніж злодій їде використання автомобіля.
3. іммобілайзер
Один спосіб зупинки автомобіля пограбування з використанням іммобілізації гаджетів. Як випливає з назви, цей інструмент блокує частини автомобіля, яка необхідна для його експлуатації. Кермо і педаль гальма часто автомобільних частин під впливом іммобілайзера. Тільки власник має відповідний ключ, який може відкрити іммобілайзера і зробити машину працювати в звичайному режимі.
4. вбити перемикачі
Як клуб, іммобілайзер може уповільнити автомобіль грабіжника. Ці іммобілайзеров іноді розташований між важливими частинами системи відповідає за запуск автомобіля. Зазвичай вона знаходиться між батареєю джерела і котушкою. Не так, як іммобілайзер, якими можна управляти використанням спеціального ключа, перемикач вбивств може бути вимкнений натисканням кнопки приховані під панеллю приладів або під сидіння автомобіля.