міні-автомобілі-він повернувся і має ретро вигляд IT_

Міні уживаних автомобілів дуже важкий автомобіль скласти руки на зараз, день більшість людей, які хочуть купити їх мають більше часу на їх придбання, тому що вони ніколи не зупиняються на продаж довго. Міні та інших транспортних засобів, як і Beetle Mustang повернувся до життя в 2002 році. При погляді на Mini, ви бачите ретро минуле, і якщо це не було для німецького автовиробника BMW, ми б не побачили їх взагалі. Новий міні має дещо спільне з його старшим моделям, як розмір транспортного засобу (навіть Ви, нові міні більше) і керованість на дорозі.

Mini Cooper Вживані автомобілі:

BMW вирішили два Міні це, Купер і Cooper S. Обидва транспортних засобів, що використовуються 1,6-літровий, чотирициліндровий двигун. Купер 115 кінських сил під капотом і Cooper S був за допомогою двигуна 163 кінських сил. Купер п’ятиступінчастою механічною коробкою передач і Cooper S використана шестиступінчаста механічна коробка перемикання. У 2005 році BMW вирішили, що хотіли додати дешевше Міні автопарку, тому вони додали Купер Класичні до лінії.

Міні автомобілі, як Купер великий в економії палива. Статистика Міні Купера палива 8.5-litre/100km для їзди по місту і для 6-litre/100km трасі. Cooper S має паливний рейтингу 9.5-litre/100km для міської їзди і для 6.5-litre/100km трасі. Збільшення економії палива для Cooper S було пов’язано із збільшенням потужності його двигуна. Також навіть ти у вас є великий статистикою паливо для міні, обидва Купера вимагають кращих Бензин Premium для обох двигунів.

Давайте поговоримо про деякі плюси і мінуси Mini Cooper.

1 – У 2004 році Mini Cooper S отримав чотири зірки з Національної адміністрації безпеки дорожнього руху для водія і переднього пасажира захисту, в випробування на лобовий удар.
2 – Також у 2004 році Mini Cooper отримав “хороший ‘рейтинг від Страховий інститут дорожньої безпеки. Це було для випробування на лобовий удар, а також.
3 – У 2005 році міні додані нові дверні петлі і кращий дизайн для захисту людей, що сидять в спину.
4 – Міні, як відомо, є проблеми з рульовим насосів.
5 – проблеми з іржею в дверях і це може призвести до потрапляння води в транспортний засіб.
6 – проблеми із зупинки двигунів.

Я сподіваюся, це допоможе вам, якщо ви зацікавлені в купівлі вживаного Mini Cooper і перш, ніж купити ваш наступний автомобіль, не забудьте взяти його з довіреною механік.

Якщо ви канадських і шукаєте, щоб знайти великої економії в міні автомобілі будь ласка, ознайомтеся з “youpaidwhat.ca” вони забезпечують канадців запропонувати альтернативний варіант у купівлі американських уживаних автомобілів. З канадським доларом бути настільки висока, це має сенс тільки, що автомобіль для продажу в США буде дешевше, ніж купив один в Канаді.