міський автобус Volvo b7rle нагороджений комерційної технології автомобіля 2006

Міський автобус Volvo B7RLE був нагороджений автомобілів і велосипедів Індія Індія Журнал разом з NDTV – видатний телевізійний бізнес канал новин – з комерційної технології Автомобіль 2006 нагороду. Нагорода була вручена Volvo під час гала-церемонії, що відбулася в Мумбаї. До складу журі прокоментував даючи нагороди “, міський автобус Volvo заслуговує особливого визнання за зміни загального світогляду пасажирів до міста подорожі. Volvo підготувала грунт для сучасної системи міського автобуса в Індії. ”

Volvo, всесвітньо відомий своїми автобусами присутній в Індії протягом останніх шести років, і в даний час забезпечує той же досвід, що зміни, отримані з пасажирів розкішного AC автобусів міжміського сегмента в країні. Це було тільки в минулому році, коли автобус Volvo City концепції через B7RLE модель була представлена ​​в містах Бангалор і нещодавно запропонував в Пуні. Хоча B7RLE все ще є новою, але вже отримує позитивну відповідь від пасажирів і властей міського транспорту.

З моменту своєї появи в Бангалорі Сіті в минулому січні 2006 багато пасажирів вирішили їздити Місто Volvo Автобуси замість використання їх особистих автомобілів. Ця подія, у свою чергу знижує міського руху і опускає шкідливих викидів С02.

міський автобус Volvo зручний варіант
Volvo міських автобусів оснащено найсучаснішою технологією і концепції, які сприяють ефективному громадського транспорту в місті. Автобуси Вольво Місто поставляється з високою якістю частин Volvo, як генератор, повністю автоматична коробка передач, кондиціонер, оптимальне харчування двигуна і дизайном, який забезпечує оптимальну потужність і комфорт для пасажирів, щоб рухатися всередині автобуса. Автобус Volvo City також завантажується з функціями безпеки, що робить його ідеальним транспортом для поїздок на роботу громадським.

Автобус Volvo City це тільки перший крок у довгому списку Вольво планів для своїх клієнтів. Volvo сподівається, що автобусний транспорт у місті, щоб грати ключову роль в скороченні пробок і підвищення мобільності особливо в густонаселеній країні, як Індія. Volvo в Індії сьогодні підтримує більше 1200 автобусів для міжміських та міських через мережу з 19 послуг і запчастин центрів а також мережа продажів по всій країні.

Про AB Volvo: AB Volvo є шведським виробником комерційних автомобілів, вантажівок, автобусів та будівельної техніки, приводні системи для морського і промислового застосування, аерокосмічної компонентів і фінансових послуг. Він був заснований в 10 серпня 1926 в місті Гетеборг, як спін-офф від ролика шарикопідшипників SKF чайник (Svenska AB Kullagerfabriken).