найнижчі ціни на ауру

Зусилля General Motors щодо активізації своєї Сатурн Бред працює також бренд стає найбільш швидкозростаючим брендом на автомобільному ринку США. Завдяки партнерству німецького виробника автомобілів Opel з Сатурном, компанія виступила у новому складі для Сатурна який привертає все більше і більше покупців автомобілів в дилерські Сатурна.

Один з найвідоміших автомобілів в лінійці Сатурна є чинним власником Північноамериканський автомобіль року титул – Saturn Aura. Aura фактично заснований на Opel Vectra. Aura пропонується в трьох варіантах – XE і XR комплектаціях і його гібридної версії.

З трьох, найменш дорогим з точки зору MSRP (або Рекомендована виробником роздрібна ціна) є модель XE. Але гібридна версія Aura, званою лінією Aura Грін, також розглядається найдешевшим в лінійці Aura. Це тому, що різниця в ціні зеленої лінії та рівня обробки XE може бути виправдане в економії палива гібридного Aura.

Можливість економії палива аури доповнені податкові пільги, пропоновані урядом на гібридних покупців автомобілів. Податкові пільги для цілих $ 1300 в даний час пропонується в деяких штатах і з цим стимулом, лінія Зелений Aura буде лише $ 400 менше, ніж базова XE. Це $ 400 нерівності можуть бути відновлені за рахунок економії на витраті палива протягом року.

За даними General Motors, гібридну трансмісію, що лінія Aura Зелений оснащений споживає на 30 відсотків менше бензину в порівнянні з двигуном V6, який поставляється з Aura XE. Це тому, що внутрішнього згоряння Зелена лінія є значно менше, ніж у XE. Це означає, що він буде споживати менше палива, оскільки його потужності посилюється електродвигуном. З повітря Сатурн система впуску холодного, ефективність використання палива зеленої лінії, або XE на те пішло, може бути збільшена.

Той факт, що General Motors може запропонувати гібридне транспортний засіб за ціною, значно нижче, ніж його конкуренції пов’язано з гібридною трансмісії використовуваної лінії Aura зелений. Що використовує гібридну Aura є «м’який гібрид” трансмісії розроблений General Motors до розвитку двох його режиму гібридної системи.

М’який гібридної трансмісії не настільки економічними, як два режими гібридної трансмісії або Hybrid Synergy Toyota в цьому відношенні. Це тому, що, використовуючи м’який гібридної трансмісії означає, що електродвигун використовується Aura не включається машину в спокої. Він використовується тільки для додаткового живлення. В результаті, звичайно, гібридна Toyota Camry, який є більш економічним, ніж лінія Aura Грін.

У той час як Camry Hybrid є більш економічним, ніж лінія Aura зеленим, це коштує тисячі доларів більше, ніж Aura Сатурна. Інший сильний пункт продажу для лінії Aura Зелений своїм європейським стилем. Новий Aura включає європейського стилю і збільшив внутрішній простір – те, що вона, безумовно, буде оцінений американських покупців автомобілів. Звичайно, той факт, що седан середнього розміру є панує Північноамериканський автомобіль року допоможе. В даний час, Сатурн дилери пропонують своїм клієнтам можливість протестувати Aura пліч-о-пліч з Camry і Accord.