новий захист автомобіля

Там нічого, зовсім як почуття отримати новий автомобіль, було б дуже приємно, якщо ваша машина може бути новою весь час ви є його власником, не в останню чергу тому, що кілька років в кінцевому рахунку, коли ви приходите, щоб продати його ви будете продавати його швидше, простіше і отримати більше грошей для it.You, ймовірно, погодитися зі мною, але так мало людей робити все, багато, щоб тримати машину в його нинішньому стані. Ви, ймовірно, запустити його через мийку раз в той час, може бути, отримати його докладно / valeted один раз на рік, але от саме … що ще ви можете зробити?

Перше, що ви завжди повинні зробити, це подивитися на свій старий автомобіль з критичної точки зору, розібратися, що не так з ним. Є ймовірність, що якщо ви не зміните свої звички, то ваш новий автомобіль буде в кінцевому підсумку виглядає так само, як старий. Наприклад, є подряпини по сторонах? Чим це викликано? Чи був це діти намагаються протиснутися повз зі своїми велосипедами? Чи було це викликано нависають кущів на дорогу?

Як щодо потертостей і зносу на сидіннях? Споряджена знаків на колесах? Камінь мікросхемах на лицьовій? Тепер це ваш шанс, щоб грати в CSI. Якщо ви можете з’ясувати причину зносу або пошкодження, є шанс, ви можете змінити ваші шляхи і не допустити його повторення, щоб ваш новий автомобіль.

Захисні покриття

Тепер Ви можете отримати захисні покриття для майже кожної частини автомобіля. Ви не думаєте про запуск двигуна без масла, тому що ви знаєте, що рухомі частини потрібні захисні властивості олії, щоб запобігти знос, так що має сенс застосовувати захисний бар’єр для жертовних частин автомобіля, які складають його загальний зовнішній вигляд. У ці дні машини дуже надійні тому при купівлі вживаного автомобіля очікується, що це буде механічно звук, це означає, що значення будуть судити в основному на косметичний вигляд.

коліс

Я почну з колесами (НЕ кузова), тому що ніякої іншої фактор не обпалити може зробити перерву або зовнішній вигляд автомобіля. Tatty колесами додати роки до машини. Є в даний час число колісних протекторів на ринку, які є дійсно ефективним. Вони дуже схожі на автомобільний віск але особливо призначена для захисту сплаву, пофарбовані і хромовані колеса, які знаходяться ближче до дороги і взяти більшого покарання, ніж будь-яка інша частина автомобіля. Ці продукти колеса захисту зроблять ваш колесами легше чистити і запобігти появі плям (але вони не доказ кулі, так що не підняти ваш автомобіль вгору і вниз бордюри. Потертостей й узбіччя знаки, яких слід уникати будь-яку ціну). Переконайтеся, що ви чистите ваші колеса часто, щоб запобігти нарощування гальмівна пил, яка таїть в корозійних, повторно застосувавши колеса протектор кожен раз. Одне заключне слово на колесах. Якщо ваш дилерський пропонує Вам альтернативу хромовані диски – бери! Цей «дрібнички» може погано виглядати на новий автомобіль, але хромовані колеса є вбивство, щоб утримувати в чистоті і вільними від плям. І якщо ви Стримай свій коліс вони дуже дорогі, щоб відреставрувати.

кузовобудуванні

Технологія захисту фарби прийшов на дріжджах протягом останніх декількох років. Це не тільки означає, що ваші лакофарбових може залишатися свіжим поглядом, але ви повинні покласти в менше роботи! Вам більше не доведеться воском і полірування вашого автомобіля кожні кілька тижнів, 3, 5 і 7 років фарба захисту пакетів, пропонованих в дилерських є дуже ефективними. Лідери ринку у Великобританії і Supagard Diamondbrite і хоча вони можуть бути досить багато грошей, вони стоять кожен пенні – не тільки ви отримаєте ці гроші, коли ви продаєте, але ви будете витрачати набагато менше вашого дорогоцінного безкоштовно Час Чистка, вощіння і полірування вашого автомобіля.

Як хороші, як вони є, вам все одно доведеться очистити ваш автомобіль, і це, коли більшість людей вдарив проблем. Не використовуйте автоматизовані мийки, якщо ви цінуєте свій лакофарбове покриття. Щітки, використовувані занадто суворим і подряпати лакофарбове покриття, безконтактні миє не так погано, але не отримати ваш автомобіль дуже чисто. Все-в-все Просто тримайтеся подалі від них.

Наступна опція це одна більшість людей, здається, йде на ці дні, і це мити руки автомобіля. Здається, що звичайна ставка становить близько £ 5. Я можу тільки сказати, що існує величезна небезпека того, що ви отримаєте те, що ви платите за … яка когось, хто працював над-і під-оплатою, очищення їх автомобіль вниз з брудною водою і бридких старі губки! Вони не піклуються про свій автомобіль, вони навіть не дбають про те, щоб його в чистоті, вони дбають тільки про те, щоб це зробити, і перейти до наступного. Отримані результати можуть бути жахливими і часто я бачив лакофарбових пошкоджений і не підлягає repair.They не всі погано, але вибирати з розумом, дивитися на цих людей, що працюють, перш ніж купити. Залишайтеся подалі від супермаркету миє і тільки піти в належний компанії з фіксованим розташуванням.

Якщо ви дійсно хочете роботу належним чином, єдиний спосіб, щоб очистити автомобіль самостійно. Я не можу рекомендувати це досить, крім того, що хороша вправа (і давайте вирішувати її, мені це потрібно!), Вона також дозволяє ретельно оглянути вашу машину означає, що ви можете тримати на верхній частині будь-якої проблеми і отримати їх встановлений якомога швидше, що кращий спосіб.

щебінь

Камінь чіпи майже неможливо уникнути, але є два шляхи їх зниження. Перше, щоб знизити швидкість і тримати дистанцію від автомобіля в-фронті. Друга полягає в тому, щоб мати камінь-чіпі плівка встановлена ​​на вашому автомобілі. Це річ еластична прозора плівка, яка поглинає вплив літаючих об’єктів (у тому числі помилки, які можуть заподіяти більше шкоди, ніж ви думаєте!). Хорошої якості і правильно підібраний фільм практично невидимих, але буде мати величезне ifference.Depending від розміру і стиль Вашого автомобіля коштує близько £ 300 до £ 600, який може здатися багато, поки ви вважаєте, вартість та Respray ефект це може зробити на залишкову вартість автомобіля.

оббивка

Багато автомобілів в ці дні приходять з шкіряними як приманку, щоб купити. майте на увазі, що якщо ви та людина, яка любить носити сині джинси, оббивки буде в кінцевому підсумку пофарбований у блакитний колір і забив заклепки в найкоротший час. Шкіра просто влаштовує не всіх, наприклад, люди з собаками! Є ряд компаній, які виробляють чохли для сидінь в тому числі спеціально для захисту вашого автомобіля від домашніх тварин. Шкіра носить менш, коли він ставати м’якше так умови він два рази на рік і, можливо, 3 рази на рік для кабріолетів.

Тканина можна лікувати за допомогою хімічних речовин, які трохи схожі на Scotchgard яка передбачена на побутові килими. Це не заважає їм бруднитися, але це не захищає постійні плями і робить їх набагато легше чистити. Підтримувати їх, протираючи їх з вологою серветкою з мікрофібри кожні пару тижнів.

Часто й потроху

Бруд абразивний, це те, що викликає більшу частину зносу вашого автомобіля. На зовнішній вигляд вона також може гавані корозійні речовини, які роз’їдають лакофарбове покриття. Так регулярно чистити, це також зробить ваше життя простіше, тому що це легко чистити автомобіль, який вже досить чисто.