новий 2006 Buick Lucerne

Поважний Buick Park Avenue більше немає, а на цьому місці все нові Buick Люцерн, версією ринку Cadillac DTS. З 275-сильним двигуном V8 Northstar, Люцерн стає першим автомобілем Buick майже десять років, щоб прибути оснащений V8. Вся лінійка Buick до знаходиться в процесі капітального ремонту, так що давайте поглянемо на новітніх флагманських цієї марки і подивитися, як він грає важливу роль в загальній стратегії GM.

Якщо ви є шанувальником марки Buick ви були свідками вашу частку зміни за останні п’ять років. Пройшли ті Park Avenue, LeSabre, Century і Regal, а на його місці знаходяться Rendezvous, Rainier, лакросс, Тераса, і Люцерні. Всі зміни є результатом General Motors ‘широка стратегія перебудови на хвилі відходу марки Oldsmobile, піднімаючи Сатурна в лоно, і розробку стратегії, щоб конкурувати з безпосадочний натиском іноземних брендів, включаючи Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti і.

Один погляд на Buick, і ви помітите схожість з Cadillac DTS. Овальна решітка Б’юіка відрізняє її від носа фірми Cadillac, але побіжний огляд тіла ліній говорить вам, що ці автомобілі насправді близнюки. У минулому Бьюїк були по суті “урізана” версія Кадилаки, а Oldsmobile і Pontiac були більш розкішні або спортивні версії Chevrolet моделей. Очевидно, що ГМ репозиціонування Buick, щоб мати більш чітке “Досить розкішний” погляд, не наступаючи на ноги Кадилака, даючи Buick поділ настільки необхідний для заміни старіння Парк-авеню.

Для автомобіля покупець, Люцерн є значення ціни, досягаючи в автосалонах тільки в менш 27К. Зі стандартним 3.8 V6, автовиробник може претендувати на гідне пробіг палива 19 миль на галон місті і 28 миль на галон шосе. У ці дні роздутими цінами на газ, сприятливі економії палива є великим маркетинговим інструментом, але очікувати багатьох покупців зробити вибір на користь ультра потужні Northstar V8 замість цього. Чому? Тому що, якщо вони хочуть купити Buick, вони, ймовірно, захочуть влади, щоб йти разом з розкішшю. Це ще належить з’ясувати, наскільки добре V6 працює в автомобілі, який становить 203 см в довжину і важить близько двох тонн.

Стандартне обладнання для Люцерн включає в себе наступне: електричні склопідйомники, дверні замки, дзеркала, бічні подушки безпеки для передніх сидінь; системи захисту від угону; OnStar вхід без ключа і багато іншого.

Необов’язковий список обладнання експансивним і можете легко їздити стартова ціна верхньої частини лінії CSX більш 35K. За цю ціну ви отримуєте підігрів сидінь влади з поперекової підтримкою; пакет пам’яті, який регулює сидінь, дзеркал, радіо і клімат-контроль з специфікаціями кожного водія; спорту шкіряне рульове колесо з вбудованими органами управління, а більше.

Повністю завантажений Люцерн ще кілька тисяч доларів менше, ніж DTS, роблячи Люцерн значення лідером у категорії розкішних автомобілів. Тим не менш, Buick має свою роботу вирізав для нього, як конкуренція з боку іноземних брендів, включаючи Acura, BMW, Lexus і продовжують довбати ГМ “Досить розкішний” поділ. На щастя, рівень якості для всіх Бьюїк залишаються дуже високими тому поєднання, що рівень успіху з сильним ціна може допомогти Люцерн конкурувати чудово.