новий Mitsubishi Raider

Якщо ви повинні були вивчити новий Mitsubishi Raider, ваші очі будуть споглядати безпомилково логотип тріади зосереджений в середині його м’язистий дивлячись грати. Однак, як ви нехай ваші очі розбігаються по всій довжині тіла вантажівки і поглянути на його репліки моделювання, то побачили б щось інше, але дуже знайоме. Справді, за винятком деяких фасції, тіла і кабіни змін, Raider, без сумніву, Dodge Dakota. Так, столи були скасовані і Міцубісі пікапа тепер Dodge замість навпаки. Крім очевидного подібності, існують деякі відмінності між моделями, що дає Raider унікальності всі свої власні.

Назад у 1970-х і 1980-х років, коли Chrysler необхідна невелика легкових і вантажних автомобілів, щоб заповнити свої обмежені лінію, компанія постукав свої ділові відносини з Mitsubishi поставляти те, що це необхідно. Входить до складу суміші невеликої пікапа, зовсім недавно D50. Коли Chrysler розробив середнього Дакоти в кінці 1980-х років, потреба в невелику вантажівку Mitsubishi знизилася і до початку 1990-х років D50 більше не було.

Mitsubishi зі свого боку вже давно будівельник малих вантажних автомобілів, але, як автовиробник почав продавати транспортні засоби в північно-американському ринку, її лінія помітно зросла. Попит на невеликі Mitsubishi Позашляховик впала так “Mighty Max” був припинений від його складі. Зрештою, автовиробник вирішив стати партнером DaimlerChrysler продати маркою Дакоти як рейдери.

Відносини розумний, як Raider заповнює порожнечу для Mitsubishi DaimlerChrysler, дозволяючи зберегти свою вантажівки нарощування потенціалу високо. Як би дивно відносин може здатися, Isuzu і General Motors роблять те ж саме, як Isuzu автомобілів, проданих у США перепідготовки маркою GMC вантажівок.

Отже, те, що відрізняє Raider крім пакту, зокрема, його двоюрідного брата Dodge? Ціна за один. Почавши свою діяльність на рівні близько $ 19 000, вантажівка за ціною за ціною від деяких невеликих вантажівок на ринку, включаючи популярні Toyota Tacoma. Мабуть, Mitsubishi хотіла мати модель початкового рівня для задоволення очікуваного попиту. Так, голі кістки версій Tacoma можна купити за набагато менше, але це те, що ви отримуєте, скелет. Там не чотири циліндри Raider продані, ви або отримаєте V6 210 к.с. або 230 к.с. м’язистий V8 для живлення вашого Raider. V8 є особливо привабливим для тих, хто буксирувати його тягове зусилля є респектабельним 6500 кг. Транссексуал вибори включають або 4, або 5-ступінчастою автоматикою або 6-ступінчаста Менні транзистор.

Raider приходить доступний або як 4×2 або 4×4 і з двома або чотирма конфігураціями двері кабіни. Місткість може досягати шести пасажирів, хоча ви не було б настільки ж комфортної їзди в Raider / Dakota з шістьма людьми, як ви були б у повнорозмірний Ram.

Те, що багато фанатів Raider буде подобається, так це додаткова турбота Mitsubishi дав в інтер’єрі. На відміну від Дакота, Raider поставляється з обробкою функції більше схожа на седан, ніж забрати вантажівка. Sirius Satellite Radio, Alpine динаміки, передні ковшоподібні сидіння з підігрівом поверхні шкіри, і влада все деякі з функцій, які роблять Raider набагато більше, ніж вантажівка.

Через десять років після останнього “Mighty Max” пікапи були продані Mitsubishi, новий вантажівка вступила рази завдяки важливого відносини з DaimlerChrysler. Можливо, успіх цих відносин буде породжувати додаткові моделі обміну. Що ж ми побачимо маркою Dodge Ram незабаром продав як Mitsubishi? У ці дні обширну моделі обміну, все можливо.