нових відгуків автомобілів і ціни – Maruti Suzuki Cervo

Найбільший автомобільний виробник Індії, Maruti Suzuki незабаром зробимо все нове доповнення до початковим рівнем авто з Maruti Черво, низькою ціною для покупців бюджету. Він збирається стати одним з найекономічніших і комфортабельних автомобілів в Індії, з метою задоволення потреб в основному середнього класу споживачів .. Дизайн автомобіля, безумовно, звернутися до молодого покоління з його сексуальні криві і рівні краї.

Хоча компанія до цих пір не розголошувати ціну Maruti Suzuki Cervo, базова модель автомобіля проектується близько рупій. 1,50,000 в той час як топ-модель може зрости до Rs. 3,50,000. Топ варіанти будуть представлені передові функції, такі як безпечно подушки безпеки і ABS.

Під капотом

Cervo успішно працює в Японії і компанія сподівається повторити успіх в Індії, а також. Maruti Suzuki Cervo невеликий автомобіль, наведений у 0.7ltr, 660cc бензиновий двигун з VVT (зміни фаз газорозподілу) технології, Bluetooth і можливості. Двигун розроблений, щоб запропонувати поліпшену паливну економічність і буде генерувати максимальну потужність 60bhp.

дизайн і силует

Maruti Черво несе різкі риси стилю як для інтер’єрів та екстер’єрів. Тіло зовнішні добре розроблена з акуратними рядами і стильний скорочень, відкривається вражаючий вид. Передня частина автомобіля дуже стильний і фанкі з вигнутою дахом для поліпшення аеродинамічних характеристик. Спортивний фари і протитуманні фари розташовані на високих і вигин капота, надавши йому дуже сміливий погляд. Maruti Suzuki також зробила задню частину Cervo досить цікава з великим задні ліхтарі. У цілому, автомобіль дає дуже спортивний вигляд, і якщо все піде добре, то це, безумовно, створює багато шуму серед молодого покоління покупців.

Крок у Черво і те, що відразу впадає в очі є чітко визначеним кабіни з напів-порушив місця в першому ряду, дає відмінну бічну підтримку. Інтер’єри Cervo призначені схожа на Maruti Swift. Органи управління і прилади, де вони повинні бути, що пропонують зручність для водія. Існує адекватний простір для ніг і номер в маленькому автомобілі. Задні сидіння можуть зручно розміститися два пасажири.

Уважно подивіться на відгуки інших нових автомобілів і цін, було б з упевненістю передбачити, що Maruti Suzuki Cervo б невеликий ринок автомобіль штурмом.