нові килимки та вантажних лайнерів – найдоступніший шлях модернізації та захисту інтер’єру вашого автомобіля.

Автомобільні килимки в цілому можна розділити на три основні напрямки: всепогодні килимки, килимки та килимове покриття лайнерів.

Будь-хто, хто живе в холодних, зимових кліматів знає дещо про всепогодні килимки. Вони просто стало необхідністю. І для багатьох власників вантажівок, хороший вантажівка, як лайнер Husky вкладиші, безумовно, варто інвестицій. Ось кілька коментарів, які ми знайшли цікаве:

“[Всепогодний] Килимки Perfact для когось на зразок мене. Im ландшафтний дизайнер і входити і виходити з машини, це завжди брудно. Але коли прийшов час прибирати вони виглядають так добре, як нове кожен раз.”

“Я використовую мій вантажівка Прибирання і вивезення снігу. Ці килимки допоможе захистити підлогу і тримати пісок і сіль від попадання в килимах”.

“У нас є Husky лайнера в нашому 2005 Провіднику і в нашому новому 2007 Експедиція. Залиште автомобілів поява на скромних витратах. Тепер можна завантажувати Садово-городній інвентар для катання на човнах поставок не боячись зашкодити нашому позашляховик. Не може уявити собі, що транспортний засіб без Husky Liner “.

“Хриплий вантажний лайнер Я замовив для моєї 2005 Liberty вписуються, підібрана ідеально і робить роботу я отримав його для. Я дуже рекомендував би його будь-якому, хто має Свободи, який хоче зберегти carpent в області спини вантажу. Крім того, він має слабкий текстурою, яка тримає сумки від ковзання повсюдно. чудовий продукт. ”

На іншому кінці спектру знаходяться килим килимки, які приходять в різні якості і матеріалів. Дискримінація покупці часто перейти на супер-плюшеві килимки. Подивимося правді в очі, розкішні килимки килим додати стиль і захист для вашого автомобіля і більшість з цих Килимки індивідуальний для Вашого автомобіля тому вони повинні відмінно підходить. І приблизно за ту ж саму вартість плюшевих-преміум килимки килимове покриття, ви можете зробити вибір на користь берберські килимки підлоги. Берберські килимки підлоги може додати характер і певний шарм вашого автомобіля і вони, природно, зносостійка. Матс берберських поверх виготовляються з автомобільного класу нейлону і за підтримки з ребристою нижній шар гуми, яка не буде ковзати. Ось деякі коментарі ми виявили, що може бути корисно:

“Я купив їх для мого 1999 Chevy Tahoe. Заводські установки були сміттям, і на вторинному ринку набори з місцевих магазинів AUTOPART були гірше. Мій друг розповів мені про ці килимків кілька років тому, коли він купив їх за свій Corvette, але Я завжди неохоче витрачають трохи більше за те, що мене губить, в усякому разі, на день за днем. Ну, я був неправий. Я повинен був придбали ці килимки років тому. Нічого собі “.

“Я замовив це для мого килимки Lexus LS400.These фантастичні! Кольори було прекрасно. Вони охоплюють велику площу, ніж оригінальні килимки. Вушка для притискної гачками ідеальний матч. Я повністю задоволений і дуже рекомендував би ці килимки. ”

Як автомобіль для килимків, всепогодні килимки та канали:

Всепогодні килимки: Коли листя, бруд і гравій не втрачати на всі ваші килимки погода поверх, найшвидший збиральна техніка просто витягнути їх і дати їм швидко трясти. Звичайно, один раз по за допомогою пилососа також працює добре. Якщо газовані напої, каву або сік коробки розливу на всі килимки погоду підлогу, просто промити їх з вашого садового шланга. Вода змиє будь липкості, але не забудьте взяти їх зі свого першого автомобіля.

Вкладиші Поверх: Через підлозі лайнерів більшого розміру і щільну посадку, кращий спосіб очистити них з вакуумом. Таким чином, ви не повинні витягнути їх щоразу, коли вам відстежувати в деяких піску, бруду або бруду. Для їдалень липким, ви можете дати вашому підлозі лайнера дворі ванну водою із садового шлангу. Якщо ви віддаєте перевагу залишити його на місці, ви також можете використовувати будь-який стандартний побутові миючі засоби. Будьте впевнені, щоб перевірити на Colorfastness першого, все ж.

Килими Килимки: Догляд за килим килимки так само, як ваш будинок килим. Швидкий прохід з вакуум про все, що потрібно, щоб тримати їх шукає своїх кращих проявах. Нещасні випадки можуть статися-напоїв перекинутися, бруд отримує відстежуються і діти отримують хворої автомобіль. Кращий спосіб справитися з цими типами невдач є точковою обробки ураженої області зі стандартними килимові.