ніколи не обдурять дилерів використання автомобіля знову – (частина перша)

Дивно, але незалежно від того, який автомобіль клієнт хоче, це завжди “гарячі власності ‘,’ дуже популярним” і / або “важко знайти”. Більше того, це не секрет, ми всі знали його протягом багатьох років. Тим не менш, деякі з нас до цих пір продовжують бути обмануті у купівлі нового або вживаного автомобіля, ми дійсно не хочете купити, і за вищою ціною, ніж ми очікували. Так давайте з’ясуємо, що деякі з найулюбленіших і підлий старих автомобілів тактики в автомобільній промисловості сьогодні і поставити їх у нашому щоденнику, щоб ми могли звертатися до них, коли наступна покупка нового автомобіля.

Автосалон тактика № 1
Майже кожен новий автосалону впаде початкова ціна, яку вони перерахували на автомобіль для продажу. Однак, будьте обережні шахраїв, тактику тиску, поворотами, і перетворює цю машину продавці мають свої рукава. Це в шоу-румі, коли ви будете готові, щоб завершити угоду, де ви повинні бути стерті ці махінації, якщо ви не маєте свою дотепність про Вас.

Автосалон тактики № 2
Автодилери ніколи не дасть прямого або точної цитати. Якщо вони це зроблять, вони знають, ви підете до іншого дилера і нехай вони краще ціна. Якщо ви виходите дилерської і сказати дилера ви ‘озирнутися за іншими цінами “, дилер, швидше за все, попросить вас прийти назад, як тільки« кращі ціни »було отримано. Не обманюйте себе цим, тому що дилер буде або відповідати ціні, або, що ще гірше, так як ти повернувся і, мабуть, готові або навіть хочуть, щоб взяти машину, вони збільшать калькулятора цін незначно, знаючи, що вони вже отримали upperhand цей час.

Розумний і дуже знайомий, цей трюк працює дуже добре для більшості автомобільних дилерів. Він спирається в основному на тому, щоб ви, клієнт, щоб відчувати себе зобов’язаними купити автомобіль, нарешті, так як ви поставили дилер “так багато неприємностей.

Автосалон тактиці № 3
Ділкам автомобіль буде закликаю вас взяти на себе зобов’язання купити автомобіль ви дійсно хочете, навіть перш ніж ви отримаєте остаточну ціну. Це виснажливий і дратівливий для клієнтів, але розумно з точки автосалоні зору. Тепер Ваш автомобіль дилеру є два варіанти: дати вам цитату і дивитися, як ти вийти за двері, або спонукати вас до переговорів. Можливо, Вам може пощастити, коли переговори з дилером, проте ви ніколи не можете знати, чи є ви платили занадто багато.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності автомобіль дилеру, знайте, що ви завжди можете повернутися з переговорів, і знайти новий або старий автомобіль в іншому місці.

Звертайтеся за адресою consumer.vic.gov.au, наприклад, де ви можете перевірити, якщо трейдери легкових автомобілів та інших транспортних засобів у Вікторії ліцензовані та мають ліцензії Трейдери легкових автомобілів (LMCT) номер. Оголошення автомобілів, таких як OzFreeOnline.com, пропонують тисячі старих автомобілів для продажу, які можуть запропонувати вам кращі ціни без комісії дилер.

Автосалон тактика № 4
Дилер зробить дорогий автомобіль “кращим вибором” між двома небажані. Більшість онлайн автомобіль оголошення онлайн дати ціну, яку ви можете працювати з, але регулярні трюк від деяких автодилерів є виявлення моделей автомобілів, які є «небажаними». Проблеми є загальними і можуть бути простими. Наприклад, “дата виготовлення дуже старий ‘,’ автомобіль був у салоні протягом дуже довгого часу, може бути, вони є” найменш популярний колір “і, звичайно,” без варіантів “.

Потім дилер буде працювати велику рекламну кампанію на основі цих двох автомобілів, при цьому ціна сміховинно нижче собівартості. Коли реклама працює, дилер чекає клієнтів, щоб затопити через двері. Звичайно, коли вони прибули, щоб отримати найкраще справу, вони зазвичай говорять, що автомобілі були продані і тепер чекають, щоб бути “доставлений” до клієнтів. Отже, вам буде запропоновано переглянути демонстраційний зал. І так, клієнти охоче, але неусвідомлено переключитися на іншу машину.

Якщо покупець як і раніше наполягає на тому, дивлячись на автомобіль, якщо він все ще на підлозі, з продажу легкових автомобілів просто вказує на те, чому цей автомобіль є небажаним, а потім переконує клієнта, щоб подивитися на кращі машини. Звичайно, весь фокус у тому, щоб мати клієнтів купити, що “краще” машину і платити за нього більше.

Щоб переконатися, що ви не платите занадто багато, увійти в будь старий автомобіль оголошення сайтів, як OzFreeOnline.com, де ви просто зареєструватися, пошук старих автомобілів Австралії широкий, і вести переговори з самими власниками автомобілів. Немає автосалонах або автодилерами заплатити додаткову вартість комісій більше.