ніхто не любить смогу чеки, але вони можуть бути зроблені better_

Ніхто не любить смогу перевірок. Америка є земля приміських, будинки з машини, і тих, хто живе в Каліфорнії, зокрема в Лос-Анджелесі знає, що зміг перевірка: щось ніхто не любить.

Каліфорнійський закон говорить, що ми повинні мати викиди нашого автомобіля перевіряється кожен так часто і дійсно те, чого немає, як про допомагаєте навколишньому середовищу? Тепер те, що Каліфорнійський закон не говорить нам про смог тестування: це може зайняти кілька годин, іноді, часто завищеною ціною і скільки разів ви підете в магазин, намагаючись отримати відпрацьованих газів і вони прийдуть з рахунком за тисячі доларів роботи, що “має бути зроблено”.

Це дійсно не важко зрозуміти, чому люди не люблять отримувати випробування смогу зробити на своїх автомобілях. Саме тому ви повинні бути в курсі речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ви проходите зміг, і вона ніколи не займає надто багато роботи; невелика підготовка ніколи нікого не вбивав, і я впевнений, що профілактика набагато легше зробити, ніж ковтання мульти-стодоларову ремонт законопроект.

Перевірки завжди необхідно. Є багато водіїв там, на шосе бояться їх заклик зламається середині коммутіруют. Це завжди гарний час, щоб обличчя своїм страхам і просто взяти автомобіль в для дрібного ремонту. А правда полягає в механіці знаю ваш автомобіль краще, і завжди може дати вам корисні поради, які допоможуть вам пройти смогу, коли ви, нарешті, довести його до смогу випробувальний центр.

Наступний і дуже важливий щодо проходить зміг, змінити свою нафту. Людський організм не буде працювати дуже добре без води, струмінь не буде працювати дуже добре, що не паливо для реактивних двигунів і автомобілів не буде добре працювати без масла. Подумати тільки, якщо ви не зміните свою нафту, ви будете в кінцевому підсумку витрачають тридцять разів більше грошей на літр олії, ніж на видувних прокладки головки. І це те, що ви напевне не хочете мати справу з.

Тепер з урахуванням цього-то наступний крок полягає все про гроші. Смог вартість перевірки грошей, як і все інше в цьому світі. У більшості випадків Смог центри будуть намагатися залучити вас з низькою оголошені ціни, а потім стягувати плату за працю, сертифікат, і просто ні про що вони можуть кинути в систему, щоб збити вас з пантелику. Так що ви можете, споживач, можливо зробити, щоб врятувати себе?

Ну дві речі. Перший погляд на онлайн-купонів. Сайти, такі як Yelp, різних веб-сайтів або бізнесу часто є купони для Смог Перевірки та сертифікати. Це має допомогти поголити 10-20 доларів від вартості. Далі, переконайтеся, щоб піти у відпрацьованих газів єдина станція на відміну від перевірки / ремонтну майстерню. Це не тільки гарантує Вам отримати максимальне задоволення від служби, але ви можете бути впевнені, що вони не будуть намагатися лавірувати на ремонт і дорогих модифікацій. Так виразно магазинах навколо.

Але якщо ви знаходитесь в Лос-Анджелесі або де-небудь в долині Сан-Фернандо, Смог зони у Ван Найс пропонує високоякісні тест смогу і послуг викидів тестування. Пропоновані за дуже конкурентними цінами, без будь-яких прихованих витрат б то не було, і не тільки це, а й попереджувальний персонал, який ніколи не буде займати багато часу на ваших смог тест. Так що якщо ви хочете заощадити час, гроші і, що розчарування, яке зазвичай поставляється з смогу стримувань називають Смог зони по телефону (818) 782-5393. Ніхто не любить отримувати відпрацьованих газів, але думати про це-є багато гірше. І врешті-решт, ви допомагаєте навколишньому середовищу!