обов’язковий гарячі автомобілі за 2007 рік

Хоча це правда, що автомобілі не що інше, важкі сталі, яка переносить нас з пункту А в пункт Б, інші люди розглядають її в іншому світлі – як спосіб вираження одного, AOS себе або стилю. Для чоловіків кількість крутного моменту і потужності часто відображає, Äúroad, AU его у них є. І ось цього року автовиробники викотили червоний килим забезпечити шанувальників автомобілів там з чимось, щоб пускати слину о.
Авто аналітики передбачали, що 2007 рік буде хорошим роком для автомобілів. Вони сказали, що з тенденція встановлення суперміні дивовижні лінії суперкарів і всі між ними в тому числі автомобільних запчастин і аксесуарів, які автолюбителі бажають все буде само собою зрозумілим.

Провідні бажання список суперкар Audi R8 яка, як очікується, надійде в продаж цього літа. Автомобіль оцінений в $ 120 000 до $ 130 000. R8 заснований в 2003 Audi Le Mans Quattro концепт-кар, а не на гоночному автомобілі R8 автовиробники як передбачається, що інші. Він оснащений унікальним дизайном фар, який використовує світлодіодне технологію. Audi заявила, що внутрішні відбивачі нового автомобіля нагадують ті, що в мініатюрній Сіднеї оперних театрів. Світлодіодні фари, що використовуються в R8 далекі від звичайних не тільки з точки зору їх розміру, але вони спеціально і ретельно розроблена виключно для R8.

Volvo S80 також входить в обов’язковий список дисків. Немислимо складні матеріали авто, об’єднували по Volvo, AOS інженери просто придумали цій скандинавській розкішний автомобіль. Перший у своєму сегменті в автомобілі монітор серцебиття, який попереджає водія за допомогою брелока щоразу, коли людина підходить до машини. S80, як і будь-які інші Volvo, AOS шедевр не тільки призначені для гострих відчуттів і збуджують, але було зроблено до досконалості. Велику увагу було приділено кожній деталі, навіть ядро ​​Volvo нагрівач був встановлений виключно для S80.

Mercedes-Benz CL63 AMG купе також видатний. Автомобіль шанувальники вирішила, що її круїз-контроль інтегрованої системи, який дозволяє йому перейти до функції автопілота під час стоп-енд-гоу руху, що робить його стати одним зі своїх найулюбленіших автомобілів. Круїз-контроль інтегрованої системи є одним з Mercedes, АТ способи надання допомоги водіям звернути увагу на дорозі. Ця технологія також поставляється з радари, які можуть контролювати відстань автомобіля з іншими автомобілями. CL63 також рулить, гальма і прискорюється, коли він стежки інший автомобіль.

Додаткові задоволень шанувальники є включення приголомшують модернізацію автовиробників, АТ лінійці. Модернізованих моделей бітна архітектура забезпечує кращу продуктивність і технологію, яка зробить фанатики не в змозі протистояти. Lexus LS Hybrid, автомобіль, який працює на бензині та електроенергії це задоволення тим, хто любить зелені автомобілі. Звичайна версія цього автомобіля харчується від двигуна V8, який виробляє 380 кінських сил. Електродвигун в гібридній версії також допомагає V8 генерувати більше 430 кінських сил. І в даний час гібридна версія Lexus LS вважається символом статусу вибору.

Lexus не єдиний автовиробник, який хвалиться своєю інноваційної доблесть інших автовиробників, як Aston Martin, Maybach і Rolls-Royce також демонструють свої транспортні засоби гордості. Aston Martin представив свій V-8 Vantage Convertible в той час як Maybach представила свою версію гарячого жезла свого седана 62 S. Bentley не відстати також представив його Azure з відкидним верхом версію, яка буде оновлена, щоб стати більш захоплюючою, ніж будь-коли раніше.