оволодіти основами технічного обслуговування дизельних двигунів

Підтримання дизельний двигун більш заміни масла і паливних і повітряних фільтрів. Є дуже поширена практика, що потрібно включити в обслуговуванні дизельного двигуна так, щоб продовжити своє життя.

На цей раз, вам потрібно на розум деякі дуже важливі розминки рекомендації для Ваших передач і дизельним двигуном. Ви повинні дозволити мінімум п’ять хвилин для вашого дизельного двигуна, щоб розігрітися перед застосуванням навантаження. Без належної розминки, дизель б передчасно зношуються через збої і судоми.

При роботі дизельного двигуна в холодних температурах навколишнього середовища, ніколи не забувайте, щоб розігріти його трансмісійні масла, а низька температура призведе до збільшення в’язкості олії. Щоб уникнути низького гідравлічного тиску і затримки циркуляції масла, ви повинні переконатися, що ви ніколи не забудете, щоб зігрітися.

Пам’ятайте, що вам буде потрібно тільки теплі дизельним двигуном, а не той, який перегрівся. Коли дизельне перегріву двигуна станеться, ви повинні пам’ятати, основи. У першу чергу, ви повинні зупинити дизельний двигун від операційної і тримати його холостому ходу без навантаження.

При спробі зупинити дизельний двигун, не робіть цього раптово. Ви повинні дозволити йому працювати протягом близько 5 хвилин без навантаження перед виключенням його. Ви повинні дозволити дизельний двигун охолоне, і відкладіть її в сторону протягом приблизно 30 хвилин.

У той час як дизельний двигун ще працює, ніколи не зняти кришку радіатора вимкнений або навіть просто відразу після його зупинити. Це дозволить витіснити дуже гарячої охолоджуючої рідини від радіатора. Ви можете тільки знімати кришку радіатора, коли вона досить прохолодно, що ви можете доторкнутися до неї голими руками. Знайдіть час, щоб повільно звільніть кришку, щоб тиск, щоб бути релізів, перш ніж повністю видалити його.

Потім ви повинні визначити, який ремонт необхідно зробити. Після ідентифікації, робити ремонт і заповнити радіатор з потрібну кількість антифризу. Ви можете використовувати ареометр або поставити будь сервісний центр, щоб перевірити його за допомогою рефрактометра для належної перевірки концентрації. Затягнути кришку радіатора надійно.

Ви повинні викинути невикористані теплоносія-антифризу правильно, як він є отруйним для всіх живих істот, тварин і людей. Це вважається небезпечним відходам і, якщо у вас немає належного об’єктами для видалення цього необхідно, щоб він розташований ваш відділ обслуговування небезпечних відходів.

Найголовніше, пам’ятайте, що дизельний двигун перегрівається, що є ознакою того, що він буде пошкоджений і не підлягає ремонту.