онлайн шоу-кар

Автосалонах відмінна ідея, так як це публічна виставка, де можна побачити ваші улюблені концепт-карів, дебюти, з серійних автомобілях або навіть поточних моделях. Вона приносить у багатьох автолюбителів, власників і професіоналів в одному місці, яке виявиться успішним для виробників автомобілів, оскільки вона забезпечує величезну кількість PR для них. Основним шоу зазвичай проходять два рази на рік.

Деякі автосалонах зустрічаються частіше, ніж великі шоу, але, як правило, в меншому масштабі з не так багато автомобілів. Ці дрібні автомобільні шоу може є інша тема щотижня, будь то класика, м’язова автомобілів, вуличні стрижні або лоурайдери.

Інтернет автомобільні шоу дуже популярні концепції, оскільки вони дозволяють ентузіастам, щоб подивитися машини в той час як у їх крісло, ліжко або, може бути, в поїзді. Вони також можуть обговорити свої транспортні засоби у форумах з іншими ентузіастами. Інтернет автосалонах також дозволить власникам автомобілів Купівля та продаж автомобілів онлайн.

Ось деякі з тем, ви можете побачити на сайті:

Вулиця стрижні

Вулиця стрижні гарячі стержні, побудованих до 1949 року; хот-роду є транспортним засобом, який був модифікований для підвищення продуктивності, як правило, за рахунок збільшення його потужності і швидкості. Кілька панелей були видалені, і полум’я були намальовані на стороні транспортного засобу, створюючи враження, що було жарко, звідси і назва хот-роду.

лоурайдери

Низький автомобіль вершник, що ви очікуєте, це низький автомобіль їзда, яка була його підвіски змінені способом, так що було б їздити нижче до землі. Фондовий ринок РФ, як правило, старі транспортні засоби з 40-их і 50-их і були виготовлені низьких вже і керований користувачем регулюється по висоті підвіска. Багато країн з низьким гонщики приходять із заводу аксесуари та безліч аксесуарів, які можна купити для модифікації, з цієї причини найбільш лоурайдери не дорогі законно. Деякі з найбільш популярних лоурайдери є 1964 Chevy Impala Жорсткий і Шевроле Монте-Карло.

М’язи автомобілів

М’язи автомобілів також відомі як поні автомобілів і, як правило, американські чи австралійські автомобілів високої продуктивності і мають двоє дверей, задній привід і надзвичайно потужні двигуни V8. Класичних автомобілів м’язи були виготовлені з 60-х і 70-х і були використані на вулиці з деякими використовується для гонок. Деякі з найбільш популярних класичних автомобілів м’язи Pontiac GTO, Dodge R / T і Ford Mustang.