оновленні системи випуску

Вихлопної системи зі призначені просто забезпечити канал для відпрацьованих газів, щоб перейти від вашого двигуна вашої вихлопної труби – ні більше, ні менше. З іншого боку, вихлопної системи розроблені для максимального потоку вихлопних газів Вашого двигуна, що дає вам:

– Серйозні потужності й крутного моменту прибутку

– Відмінною з риком вихлопних тон

– Покращена економія палива

Потужність і крутний момент

У випадку, якщо ви пропустили на Авто магазин ще в середній школі, я тут, щоб дати вам невеликий урок на таємничому внутрішню роботу циліндрів вашого двигуна. Без циліндрів, ваш автомобіль не міг їздити, якщо ви не могли переконати своїх друзів позичити вам спиною і підштовхнути вас на всьому протязі міста. Це тому, що більшість ваших кінських сил генерується прямо у вашому циліндри через досить простий процес, званий згоряння.

По-перше, циліндр всмоктує суміш кисню і паливо (бензин чи дизельне паливо) в його камері, де він потім запалюється від свічки запалювання або світіння палички. Ці три компоненти створення керованого вибуху або горіння, який генерує енергію і відпрацьованих газів. Ця енергія перетворюється в колесо крутний момент, щоб просунути вас у майбутньому, але вихлоп хмара марно частинок, які засмічують двигун, якщо вліво, щоб затриматися в поршневий камері.

Ось де вихлопна система приходить в дію. Відпрацьовані гази видихаються, подорожі з двигуна через випускний колектор, і вони в кінцевому рахунку вийти із задньої частини вашого автомобіля. Чим швидше відводу відпрацьованих газів з шляху, тим легше для вашого двигуна, щоб дихати, що означає більше потужності, крутного моменту і весело за кермом.

Проблема з фондовими вихлопних систем є те, що вони не оптимізовані для найкращого розподілу. Автовиробники витрачають набагато більше часу, думаючи про форму та розміщення Вашої вентиляційних отворів, ніж вони роблять плануванні вихлопних труб. Що в результаті їх зневага? Ваш двигун повинен працювати при горінні, яке позбавляє вас цінним кінських сил, крутний момент і паливну економічність. Система вихлопна буде використовувати потенціал потужності, що ваш двигун витрачає через його неефективну вихлопних акції.

Швидка установка, на болтах вихлопної системи поліпшити свою владу:

– Різко скоротити обмеження у ваших трубах

– Дуже погано Збільшення діаметра труби на складі

– Поліпшення очищення двигуна

гарчання

З вихлопної системи, ви не тільки відчути силу щоразу, коли нога потрапляє в торгувати, але ви також почути гуркіт та рухомого навколо вас. Ніщо не цілком покращує присутність вашого автомобіля, а хрипкий, бурчанням вихлопної системи. Коли ви чуєте кожен поршень стрільби у швидкій послідовності, ви дійсно розумієте неприборканої сили ховається під капотом. Вихлопної системи зі намагаються стримати вашого двигуна природно силове тон з товстостінної випускних колекторів і глушників, які душать насичений резонанс вашого автомобіля, а не підвищити його.

Коли справа доходить до звуку вашого автомобіля, глушник має найбільший вплив. Звичайно, ви можете сказати з його імені, що робота глушника полягає в зволоженні звуки ллються з ваших вихлопними трубами. Без глушника, Ваш автомобіль буде звучати як нитка M80 підриваючи петарди в металеву корзину. З іншого боку, запас глушника природно агресивними гул сильний двигун безхребетними Wimper. Візьміть під свій контроль тон Вашого автомобіля з вихлопною системою ідеальний баланс звуку і придушення.

економія палива

Якщо у вас немає власної нафтової вишки штампувати барелів Texas Tea у вашому дворі, швидше за все, ви теж відчувають підвищення на бензин у зв’язку із зростанням цін на бензин. І хоча це може здатися занадто гарним, щоб бути правдою, що ви можете отримати кращу економію палива разом з серйозними приріст продуктивності, ми не тягне ногу.

Це тому, що те ж саме, що загальне поліпшення призведе до більшої продуктивності підвищення загальної ефективності Вашого двигуна. Бачте, коли випускний тече вниз необмежений широкої труби з правильним кількістю вакуум, надісланий позаду, щоб тримати цикл працює плавно, в циліндрах очистити себе все більше і більше відпрацьованих газів. І коли є менше домішок в циліндрі, ваша суміш газу і кисню опіки чистіше, даючи вам більше кінських сил без необхідності мати серйозні ноги свинцем. Ці прості підвищення ефективності може призвести навколо 1 або 2% загального збільшення економії палива, економлячи щоразу більші покажчика рівня палива в автомобілі починає сповзати вниз на сторону “E”

Я переконаний, і я сподіваюся, що ваші, як добре, що вихлопні оновлення системи, що ви в кінцевому підсумку з дозволить підвищити продуктивність, дивиться, і, можливо, навіть вирушили автосигналізації вашого сусіда! ……. 🙂