організації вашого гаража

Звичайно Ваш гараж є місцем, де ви завжди можете покласти речі, які не вписуються у Ваш будинок. Але незалежно від того, якщо ваш гараж місце для ваших забутої речі або притулок для скарбів, що ви (ваш автомобіль, звичайно), він як і раніше в приміщеннях вашого будинку і, отже, ставитися з деякою кількість поваги (читання : повинні бути очищені і організовані час від часу).

Розмірковуючи таким чином, ви будете мотивовані для організації та очистити ваш гараж, вітальня досить місця для вас автомобіль VW і тимчасово від’єднати або старий автомобіль частин, таких як VW вашої котушки.

Процес організації вашого гаража підсумовується до збирання, угруповання, оцінки, зберігання та підтримання.

Насамперед, ретельно очистити гараж. Використовуйте котячих туалетів, щоб ввібрати розливів нафти з підлоги і змінити будь згорілої лампочки. Перукарські це також хороша ідея. Але, щоб заощадити гроші, якщо доступ до першої фарби дійсно повинні бути замінені.

Для того, щоб чітко бачити, що у вас є речі в гаражі, групують об’єкти за їх призначенням. Таке розташування краще, ніж організація речі за розміром. Створіть окрему область в гаражі для інструментів, облаштування будинку, спортивний інвентар, сезонні товари, кинутих на садових інструментів і т.д. Якщо є елементи, які належать в будинку, відразу ж перемістити їх туди. Крім того, створити купу для сміття, а також купу для пожертвувань. Якщо ви запозичили елементи із сусідів і друзів, створити стопку для “доходи”, так що вони не будуть змішуватися з вашим речам.

Оцінка є наступне, що потрібно зробити. За купу, перегляньте елементи у вас є. Чи знаєте ви потребуєте них чи ні, чи будете ви використовувати їх чи ні, і якщо хтось використовує його. Зробіть кожної палі доступні тільки ті елементи, яким ви постійно користуєтеся або необхідності тримати під рукою для особливих випадків, таких як святкові прикраси, обгортковий папір, додаткові фарби і т.д.

Зберігання буде далі. Завдяки спостереженням, можна сказати що більшість людей не роблять ефективне використання їх гаража, тому що всі збирає на підлозі. Інвестуйте в прозорі контейнери для зберігання або кошиках, які можуть бути марковані і складені для дрібних предметів. Тим часом, для більш великих предметів, наприклад, спортивний інвентар та інструменти, купити гараж аксесуари, які використовують стіни, щоб максимально доступне простір. Ви можете також розглянути питання про створення стелажів, ящиків або навіть верстак області.

Коли кожна річ встановлений, все, що вам потрібно зробити, це підтримувати. Практика собі повернути гараж елементи їх паркувальних місць, коли ви закінчите його використання. Це займе всього кілька секунд, але це може означати різницю між збереженням ваших гараж організованим і акуратним або спадний назад в хаос. Якщо ви починаєте з питомою місце для кожної речі, це, безумовно, набагато простіше.