особливості і варіанти Mazda RX 8

Північноамериканському міжнародному автосалоні ще в 2001 році служив на проспект і канал для Mazda Motor Corporation, щоб показати і представити публіці одного з транспортних засобів, які показали великий потенціал і доставлені значно. Цей автомобіль Mazda RX 8. Під час своєї появи в цьому році, він займав 250 PS JIS RENESIS двигунів, які могли б виробляти деякі 247 одиниць кінських сил при 8500 оборотах на хвилину. Цей двигун виграв Міжнародний Двигун Року нагороди та нагороди Кращий новий двигун в 2003 році.

Mazda RX 8 була представлена ​​у двох варіантах. Ці варіанти 197-кінських сил базова модель, яка тримала автоматичною трансмісією, а також 238-сильним продуктивності модель з шестиступінчастою механічною коробкою передач системи. Звичайно, є відмінності між цими двома рівнями обробки. Mazda RX 8 з автоматичною трансмісією має стандартні функції, такі як кондиціонер, шістнадцять дюймові колісні диски, електричні склопідйомники, центральний замок, електропривід дзеркал і. У відповідності з рівнем обробки салону з механічною системі передачі, цей автомобіль має такі ж функції відповідно з іншого однак, вона має додаткові функції, як диференціал підвищеного тертя, спортивну підвіску і 18-дюймові колеса і шини.

Mazda розробляє і виробляє Mazda RX 8, щоб бути транспортний засіб, який може бути підвищений. І компанія переконалася, що є пакети доступні для тих, хто зацікавлений в тому, щоб чепуритися своєї Mazda RX 8 автомобілів. Один пакет Спортивний пакет. Це надає автомобілю додаткові ксенонові фари, Система динамічної стабілізації та контролю тяги, протитуманні фари, диференціал підвищеного тертя, великі гальма, налаштовували підвіску, і вісімнадцять дюймовими колесами і шинами. Там також Touring пакет, який має функції, такі як спорт пакет, але додає ще декілька функцій, таких як люк, система Bose аудіо, система HomeLink, а також автоматичне затемнення дзеркал. Останній пакет є Великий пакет Touring, який вважається комбінація з раніше згаданих двох пакетів. Цей пакет вважається верхня частина лінії і має додаткового обладнання і можливості для Mazda RX 8, як сидіння шість способом влади регульовані і підігрівом водія, шкіряний салон, підігрів бічних дзеркал, навігаційна система, і в тирі шість дисків CD чейнджер.