осідлати тигра на дорогах

Верхи на тигрі це питання Dare і Chevrolet Tavera є тигр ревуть на дорогах. Це топ-оф-лінії Багатофункціональний транспортний утиліта, яка має жорстке тіло. Будучи продуктом General Motors, продуктивність Tavera поза всяких пояснень. Його міцний зовнішній вигляд і жорсткі шини зробили його одним з найбільш вимогливих автомобілів в Індії. Це також схильні до складними шляхами і тривалої поїздки. Таким чином, для любителів довгих диск, Chevy Tavera може бути кращим помічником. Зрештою, кожен хоче значення для автомобіля гроші і General Motors зберіг свої обіцянки.

Tavera доступний в 3 відмінних моделей: база, Neo і Neo 2. Найкраще про цих автомобілів є те, що вони приходять з сучасними технологіями. Tavera база має надійний турбодизель потужністю 2,5 л дизельний двигун, який є серцем цього МУВ. 205/65 R15 колеса автомобіля дати гладкою досвід водіння за їх якості і міцності. Основними УТП (унікальна ціна) цього автомобіля є те, що вона поставляється з низькою вартістю обслуговування, що робить Tavera Chevrolet легко керувати. Зрештою, кожен хоче такий автомобіль, який не важкий на кишені і вимагає як меншого обслуговування, як це можливо.

Chevy Tavera буде випущена на ринок в яскраві кольори, такі як білий Касабланці, палаючий червоний, кашемір, інтенсивний чорний і синій. Прагнучий покупець Tavera буде достатня різноманітність, щоб вибрати свій улюблений колір. Шевроле Tavera Neo 2 має кращий пробіг, даючи в середньому 14,3 Kmpl. Барабанні гальма в спині і гальма в передньому допомагають водієві керувати швидкістю, якщо негайне перерви повинні бути застосовані. Будучи просторий автомобіль, то найбільш переважним для з приводної станції з сім’єю. Обидві моделі в Tavera Chevrolet поставляється з 7 і 10-місцевий потенціал.

Деякі інші цікаві особливості Chevy Tavera є гідропідсилювач керма, дистанційне відкривання кришки паливного, Звуковий сигнал, подвійний, повна килимове покриття тканина, хромована решітка радіатора і 2-річна гарантія. При погляді Tavera, здається, що цей автомобіль був розроблений розумно маючи на увазі рівень комфорту клієнтів. Незалежно від того, керувати цим автомобілем на місцевих дорогах і шосе, ви не зіткнетеся з якою-небудь проблемою. Навіть, потрійний ряд кондиціонера забезпечує відмінну систему охолодження. Справді, Chevy Індія дала заспокійливу дію вибоїстій досвід водіння.