передача приватне номерні знаки з автомобіля в автомобіль

Популярність приватних номерних знаків швидко зростає в останні роки. Автомобілісти, як правило, прийняття рішення про зміну своєї стандартної реєстрації DVLA номери з власною персоналізованої пластин. Заповітний схему переходу від DVLA дозволяє власникам автомобілів з свій особистий реєстраційний номер, щоб передати їх з автомобіля в автомобіль. Це корисно для автомобілістів, які продають свій автомобіль і хочете передати їх приватної рег для свого нового автомобіля.

Передача заяви повинні бути зроблені в місцеве відділення DVLA поштою або особисто. V317 форма повинна бути заповнена і доступні DVLA і поштамтів. Під час передачі автомобіля відмови реєстраційний номер відомий як донора транспортного засобу, а інший автомобіль відомий як отримання автомобіля. Транспортні засоби повинні бути в існуванні і зареєстровані в DVLA, щоб взяти участь у передачі схеми.

Транспортних засобів, що беруть участь у передачі повинні обкладатися податком, мати при собі дійсний MOT якщо це доречно і бути доступні для огляду. Заявка повинна включати в себе реєстраційні документи (V5/V5C) для донора та отримання автомобілів и MOT сертифікати. Для автомобілів з тільки зелений нових зберігачів розділі V62 також повинні бути завершені. Схема передачі недоступна для транспортних засобів, які не потребують проведення випробувань, таких як трактори та молоко поплавців. Вартість трансферу становить £ 80 оплачувану чеком, готівкою або дебетовою карткою.

По завершенні процесу передачі кожний транспортний засіб видається з оновленим податковий диск відобразивши нове реєстрації та оновлений MOT якщо це доречно. Нові документи V5 слідувати пізніше від DVLA Суонсі. Донор транспортний засіб видається вікових реєстраційний номер, часто реєстрацію він дав вгору в результаті первісної передачі. Транспортні засоби, зареєстровані до 1963 року випускаються з недатований реєстраційний номер, який видається на основі не підлягають передачі. Це зроблено для запобігання власників старих автомобілів постійно передачу заміни знаків для отримання прибутку.

У несприятливих обставин, таких як аварії або крадіжка, вчинена групою транспортних засобів, передачі додатки можуть бути зроблені. Реєстраційні номери на автомобілі, які були списані все ще може бути передано надання страховику не зломили транспортних засобів і дає дозвіл на передачу. Транспортний засіб має бути доступне для огляду і всі звичайні критерії повинні бути дотримані. Заявки на переклад може бути зроблений на транспортні засоби, які були вкрадені забезпечення було повідомлено, як викрадені з DVLA, принаймні один рік.

Транспортні засоби, зареєстровані в Північній Ірландії може взяти участь у передачі схеми (як в якості донора або отриманні транспортного засобу) умови, що вони відповідають вимогам, встановленим DVLA. £ 80 передачі, підлягає сплаті до DVLNI для переказів збирається Північної Ірландії. Тимчасові рамки для таких перекладів, як правило, 4 тижні.

Під час передачі зареєстрованого власника донорського автомобіля має повні права на реєстраційний номер, поки передача не буде завершена. Якщо ви продаєте свій автомобіль і передачі реєстраційного номера на ваш новий автомобіль забезпечує передачу процес буде завершений до передачі документа V5, в іншому випадку ви можете втратити право на реєстраційний номер.

Приватні номерні знаки поліпшити зовнішній вигляд Вашого автомобіля і роблять великі інвестиції, пайова їх ціну і часто росте в ціні. Приватне номерних знаків дилерами таких як часто пропонують безкоштовну оцінку та продажу послуг для людей, охочих продати свої рег і під рукою, щоб забезпечити плавний перехід. Вони можуть утримувати і вивільняти кошти, коли це необхідно для захисту як постачальника і покупця.