перероблений Jeep Liberty представлений на Нью-Йоркському автосалоні

Найбільшого автосалону країни вже відкрив свої двері і громадськість вкотре розглядали на широкий показ дивовижних концептуальних автомобілів і виробництво транспортних засобів. Один з серійних автомобілів перероблений для 2008 модельного року Jeep Liberty.

Середнього позашляховика була введена ще в 2002 році і в цьому році відзначає свій перший редизайн. Оновлення у 2008 Jeep Liberty зроблені для подальшого підвищення бездоріжжя можливості Jeep Liberty моторні.

2008 внесок від Jeep Liberty оснащений новою незалежною передньою підвіскою, яка дає йому можливість вирішувати пересіченій місцевості, не жертвуючи комфортом його мешканців. П’ять задня підвіска також є частиною удосконалення, внесені в Jeep Liberty. Перевалка також удосконалено при включенні харчування кремальера рульового механізму. Поєднання підвіски і рульового управління дає Jeep Liberty один з кращих бездоріжжя можливості знайти у своєму класі.

2008 модельного року версія Jeep Liberty також може прийти або з Selec-Trac II або команда-Trac системи приводу. Selec-Trac є повний привід на чотири колеса конфігурації а команда-Trac є неповний робочий день чотири колеса системи. Споживачі можуть вибирати між двома за вибір систем повного приводу, яка влаштовувала б їх потребам або перевагам водіння.

Сила 2008 Jeep Liberty приходить від 3,7-літрового двигуна одного верхній кулак V6. Силова установка виробляє 210 одиниць кінських сил при 5200 оборотах на хвилину і виробляє крутний момент 235 Нм при 4000 оборотах на хвилину. Його передачі потужності від двигуна до коліс, два варіанти коробок передач доступні. Споживачі можуть або обрати шестиступінчастою механічною коробкою передач або чотириступінчастою автоматичною коробкою передач. Обидва з яких є енергоефективними, як двигуни Jeep вікна, що повноваження автомобіля електричні склопідйомники. Плавне перемикання передач сприяти будь-який з двох передач поліпшення ефективності використання палива транспортного засобу.

2008 Jeep Liberty має пробіг газу EPA рейтинг 23 миль на галон, який дійсно поліпшення в порівнянні з попередніми версіями Свободи.

Поряд із змінами в його частині продуктивності, Jeep Liberty також отримав поліпшень в його зовнішній і внутрішній дизайн. Перероблений Свобода характеризується міцною зовнішністю знайдений в його предків. Одним з найбільш примітних особливостей 2008 Jeep Liberty є його Sky Slide ™. По суті, це полотно даху, яка повністю відкривається, щоб дати, що “тільки на джипі” відкрите почуття повітря.

Салон автомобіля також підвищений, щоб дати транспортний засіб краще універсальність. Ємність накопичувача збільшився в порівнянні з попередньою версією автомобіля. Сидіння також покращені для забезпечення кращого комфорту для споживачів навіть на тривалі поїздки дорозі.

Коли мова заходить про безпеку, Jeep Liberty може похвалитися великою кількістю додаткових функцій безпеки, які розроблені, щоб уникнути нещасних випадків або різко скоротити ризик підтримки важких травм. Jeep Liberty оснащений електронною системою стабілізації, яка дозволяє йому робити круті повороти без ризику перекидання. Крім цього, новий Jeep Liberty також оснащений електронними Roll пом’якшення їх наслідків, всі швидкість тяги і гальмівної передачі. Стандартні функції для транспортного засобу також включають антиблокувальною гальмівної системи, склоочисники з датчиками дощу, монітори тиску в шинах, а також повний модельний ряд подушок безпеки.

2008 Jeep Liberty буде вражати демонстраційні зали в США в третьому кварталі цього року.