перший сервісний центр класу для вашого першого автомобіля класу

Не багато людей привілейованих достатньо, щоб диск BMW, не кажучи вже власний. Але для тих, хто, знаючи, куди йти, щоб зберегти свою машину в хорошому стані чайових, коли в Атланті допоможе їм отримати максимальну пробіг і продуктивність з цих класні механічні шедеври.

Таким же чином, не кожен механік також достатню підготовку, щоб вирити руки в BMW. Є тільки деякі з них, які дійсно, уповноважених на виконання ремонту першого класу і технічного обслуговування цих автомобілів. Завжди звертайте увагу на сервісний центр BMW, який має сертифікованих фахівців у їхньому списку, якщо ви хочете, щоб переконатися, що ваш автомобіль буде в кінцевому підсумку в надійних руках. Коли ви перебуваєте в Атланті, є 3 місця, де ви можете йти.

Frair Motors, Inc – Якщо це правда, що досвід є кращим вчителем, то з майже 30-річним досвідом, ймовірно, це правда, що брат Motors є одним з кращих, коли мова йде про турботу про крем крем Справи розкішних автомобілів. Це не має значення, ваш автомобіль 1970, 1980, 1990, або 2000 + моделей, вони будуть знати, як поводитися з вашої конкретної проблеми.

Світового імпорту BMW – з 339 доларів, тільки 31 були визнані BMW Північної Америки центри передового досвіду, і світового імпорту BMW є одним з них. Вони були Центру підвищення кваліфікації з 2004 року до 2009 року. Нам не потрібно більше нічого говорити, тому що це, безумовно, послужний список говорить сам за себе. Якщо ви хочете по-справжньому прикрашений Атланті BMW сервісний центр для обробки вашого автомобіля, голова прямо до 550 Міждержавного Північної Parkway, Атланта, штат Джорджія.

Брекстон Automotive Group, Inc – Як ми вже говорили раніше, довіряти тільки експертам для вашого автомобіля. Брекстон Automotive Group очолює Стівен Braxton, експерт технік, який зазнав значних заводі BMW навчання. Тільки кілька магазинів Атланти ремонт BMW може запропонувати такий рівень експертизи.

Ви ніколи не помилитеся, якщо ви довірите свій автомобіль до сертифікованої Атланті сервісний центр BMW. Будь то нафтосервісної, mircofilter заміни, шиномонтажу, або спеціального порядку частин установки вам потрібні, вони будуть більш ніж готові і здатні, щоб отримати роботу правильно.