покажи мені – скажи мені нові технічні перевірки ірландських іспит з водіння.

Останній раунд зміни ірландської іспит з водіння були реалізовані на, Feb.14th 2005 року в рамках ланцюжка EUDirectives.

Випробування кандидати тепер зобов’язані мати базовий рівень механічних знань, які будь-яка хороша професійна школа Motoring б навчали з першого дня в будь-якому випадку.

Автомобіль сьогодні дуже різні звірі в порівнянні з його бабусі і дідусі та будь-який водій, молодий чи старий, повинен мати ряд навичок, які дозволять їм виявляти проблеми і вжити необхідних заходів щодо виправлення становища.

Водіння експерт відбирає три питання навмання зі списку технічних аспектів, які будуть включати в себе відкриття капота. Хоча це не зовсім космічної техніки, здатність ідентифікувати цю спектр обладнання та описати, як окремих перевірок будуть виконуватися, вимагає деякої думки і трохи практики. Частина обладнання буде супроводжуючих сигнальні лампи на панелі приладів деяких немає, тому деякі з вимог вже будуть відомі (будемо сподіватися!)

Кандидатам буде запропоновано пояснити, як вони будуть виконувати перевірки на трьох з таких: –
Моторне масло: охолоджуюча рідина: Рульова: Гальма: роги: показники: вогні: шини: відбивачі: омивач вітрового скла.

Під капотом перевірки стосуються:-рідина рульового; гальмівною рідиною; Моторне масло; охолоджуючої рідини двигуна і рідини омивача вітрового скла. У новій машині всі ці частини обладнання легко впізнати за кольоровим вершини в різних водойм, які мають легко впізнаваний ікону або вигравірувані на них. Розташування цих п’яти предметів першої необхідності, робить трохи варіюватися від моделі до моделі, так що якщо ви змінили свій автомобіль напередодні іспиту з водіння, то витратити кілька хвилин подвійної перевірки.

У випадку дуже поганої погоди (рідко особливістю ірландського клімату) малоймовірно, що експерт буде просити капот повинен бути відкритий, але, оскільки він або вона вже проводила час поза автомобіля, перевірка стоп-сигнали та індикатори та документи , це не неможливо. Якщо він чи вона, рибалка або катання на човнах ентузіастів потім кілька крапель дощу буде вода з гусака автора. Просто стежити за погодою і переконатися, що ваш нагрівач або обдування контролю попередньо встановлені. Дві людини в автомобілі в дощову погоду буде пітніти вікна надзвичайно швидко і кандидата повинні бути настільки ж спритним з контрольною групою.

Запитання на гальмах буде охоплювати як педалі гальма і ручного гальма, а на рульовому буде мати справу з автомобілями, які обидва мають підсилювач керма і ті, які цього не роблять. Є, звичайно, ще кілька старих автомобілів там без PAS Варто додати до списку ще один пункт важливе значення для Driver-у генератора і його приводний ремінь. Той факт, що всі наведені вище необхідності бути продемонстровано з водіння не повинно відволікати від необхідності для виконання цих перевірок на регулярної щотижневій основі. Саме тому, що важливість усіх цих елементів обладнання та їх моніторинг, що воно було визнано за необхідне включити їх до сфери водінню.

Покажіть-Tell Me …….. Нижче наведено приклад з питань і відповідей техніку, щоб одне з питань тесту. Повна запитання та відповіді будуть представлені в іншому наступну статтю і на астральному школа Motoring сайті найближчим часом.

перевірка рівня масла.
“Покажіть мені, кришку заливної горловини і скажіть мені, як би ви перевірити правильність рівня масла в двигуні” … Examiner
“Ось кришку заливної горловини і перевірте рівень масла я б спочатку зняти Стік Нафта Dip, протріть його, а потім замінити його на мить. Я б тоді зняти знову щуп і переконатися, що рівень масла показ був між мінімальною і максимальною відмітками на базі щупі, переважно ближче до максимальної позначки. У випадку рівень масла нижче, ніж відмітка половину шляху я б поповнити до максимального рівня “… кандидат

Це останнє речення було поставлено для хорошої заходом, так як це не дуже добре, знаючи, як ви б перевірити масло, якщо ви не потім виконати на результат!

Оскільки все устаткування на автомобілі повинна бути у верхній частині форму і регулярно перевіряти, якщо ми хочемо убезпечити себе і уникнути нещасних випадків, подивіться на придбання цих технічних навичок, як дві сторони однієї медалі …. Безпека і економіка. Якщо ви подивитеся після Вашого обладнання Ви будете як безпечної та економічної. У багатьох наступних статтях ми розглянемо переваги правильної техніки і який вплив вони матимуть на вашу безпеку і ваш банківський рахунок.