покупки для автомобільних дисків, щоб отримати максимальну продуктивність

При розгляді високий функціональність, найкраще в першу чергу враховувати високоякісних шин з урахуванням продажної ціни, кількість на додаток до доступності. Як тільки Ви встановили це, згодом працювати у зворотному виділити достатню колеса для шини. Деякі аспекти визначити для коліс є:

# Добре специфікації для автомобіля зовнішній вигляд разом з підвіскою.

Зрозумійте вимір Вашого автомобіля:

• Найчастіше, великі автомобілі з великими дисками можуть мати чудовий, пропорційне зовнішній вигляд. Сказавши, що більше не завжди краще.

• Великі диски, бути двосічним мечем. Навіть незважаючи на те колесо присутність, вони могли б зробити гальма виглядають маленькими. У результаті те, що ви отримаєте в колесі присутності ви втрачаєте з худим види гальм.

Є розміри, які необхідно враховувати як колеса і шини в рахунку.

# Світло плюс досить сильним щодо його застосування.

Ті, масивні, чудовий “дублює”, швидше за все, виглядають дуже добре на цьому шоу припаркований автомобіль, але можуть істотно вплинути на швидкість Вашого транспортного засобу – наприклад уповільнити його.

Якщо ви створюєте крейсера, вага насправді не дуже важливо, проте умови районі вулиць також повинні бути оцінені.

Досвід роботи з вибоїну в багатьох випадках може зіпсувати ваш день, або 2, або, можливо, навіть три. Великі і важкі диски можуть призвести до порушення підвіски відповіді і викликають набагато більше садно на ваші матеріали підвіски.

Ви, безумовно, необхідно взяти на себе великі витрати на обслуговування.

# У необхідному для будь-якого гальма ви приймаєте до уваги для автомобіля.

Гігантські гальм повинні мати великі колеса. У разі, якщо кілька топ гальма кінці може бути, що ви могли б бути розмірковував, бути абсолютно впевненим, що вони збираються вписуватися в нові диски перш ніж купити їх.

У випадку, якщо ваші амбіції, звичайно, продуктивність більш зовнішній вигляд, то купівля коліс принципово питання про те, широкі шини вам потрібно. Як тільки ви повністю зрозумієте це, ви могли зрозуміти іншим:

# Діаметр коліс

# Шини співвідношення сторін (для підтримки передач і спідометр точності)

Колесо має бути тільки так великий, що він буде

# Підтримка відповідної товщини шин

# Забезпечити додатковий матеріал, щоб допомогти боковині шини під надлишковим поворотах вантажів

Якщо є кола, що мають еквівалентну рекомендованої протидії, реверс, разом з гальмом оформлення, обід, який дасть вам чудову продуктивність буде той, з:

# Менша вага

# Більше широкий обід

# Меншим діаметром

Обод з меншим розміром вимагається шина з великим співвідношенням сторін, щоб отримати правильний розмір шин і товщини для вашого автомобіля. Трек вашого автомобіля може бути розширена, зберігаючи правильне положення без використання прокладок або тривалий колеса шпильки, за рахунок підвищення негативний зсув.

Якщо сумнівно, ви не помилитеся, звернувшись шин Pro і витяг переваг з своїх знань.