поліції боротися з телефоном за кермом

Поліція у Великобританії починають нову ініціативу по боротьбі з водіїв, що використовують ручні мобільні телефони. Останні дані показують, що кількість людей за допомогою мобільного телефону під час водіння збільшилося за декілька років. Нові дані показують, головними порушниками такого збільшення молоді водії у віці 17-24, які регулярно читати і вводити текст повідомлення, а також говорити під час водіння. Недавнє дослідження, проведене Bluetooth Car Kit Пряма показує, що понад 70% цієї вікової групи, зробили це принаймні раз в цьому році, проте багато з них визнають, робити це регулярно.

Багато різних відповідей дали, коли сумнів щодо того, чому вони вчинили злочин, однак основний відповідь від чоловічої частини групи було до більш впевнено або можливість переходу від небезпечної ситуації (якщо відбулося). Багато хто з жінок благала сумнів невігластва до закону у місці з 2003 року і оновлений в 2007 році, заявивши, що вони не знали, що це протизаконно. Однак жіночий розділ дійсно визнавав, що це було більш небезпечно їздити в той час як по телефону, ніж коли ні.

На другому місці за правопорушників 25-34 літніх, з яких 20% зізналися, регулярне використання мобільного телефону під час водіння, але зрозуміти, що вони порушують закон. Багато хто з цієї групи буде перевіряти тільки текст, якщо вони очікують важливі повідомлення і зазвичай залишали на вхідний дзвінок, якщо важливо. Остання група 35-Over дуже рідко відповідати на дзвінки під час водіння, і практично ніколи не читають тексти. Тільки 5% зізналися у використанні телефону під час водіння незаконно цього року, проте в цій віковій групі більше половини сумнів вже використовується автомобільний комплект Bluetooth при русі (були зі знижкою від обстеження). Інші не знали про те, що Bluetooth автомобільного комплекту було, проте, був дуже зацікавлений, коли показав демонстрацію того, як вони працювали.

Bluetooth автомобільний комплект прямих продемонстрував, як різні комплекти Bluetooth автомобіля працював всім під сумнів в дослідженні. Всі думали, що всі комплекти показали, були дуже корисні і могли бачити переваги наявності одного. Багато людей також були здивовані, наскільки дешевий комплекти були і у них не було приводу для відмови від використання одного. Іоанн (у віковій групі 25-34 років) заявив, що “комплект я любив, був £ 34.99 це половина ціни штраф від поліції і без 3 очки, я безумовно купівлі одного”

Поліції боротися пов’язано з великою кількістю нещасних випадків участь поліції в якій мобільний телефон в даний час використовується. Немає нових повноважень не використовуються, однак, поліція в даний час більш пильними і знаходяться на погляді для телефону-водіїв. Вони також менш імовірно, щоб правопорушник з попередженням, коли впіймали, а вибирають для £ 60 штрафу і 3 очки.

Мало того, що Bluetooth автомобільні комплекти дешевше, ніж штраф, вони можуть також запобігти аварії.