поради щодо купівлі старовинних тракторів

Якщо ви роздумуєте про покупку трактора, є кілька порад, які ви повинні взяти до уваги. Перш за все, переконайтеся, що ви перевірити передню вісь втулки ущільнення перед покупкою трактора. Бруд і бруд можуть потрапити в цю область і розрив ущільнень. Якщо ви виявили іржу лінії в болтах від центру до зовнішнього диску, це може означати, що маточин передніх коліс трісне. Центр іноді тріщини, де вона зустрічає колісні диски. Це може призвести до повільний прокол у безкамерні колісні диски.

Крім того, перевірте клеми акумулятора на наявність іржі і корозії. Корозія або іржаві сполуки можуть призвести до хаосу, електричних компонентів у тракторі. Ви також повинні бути на погляді на витоки в турбо. Ущільнень може бути порушена, і вони дорого замінити. Намагатися пожежі двигуна, щоб знати його стан.

При пошуку старовинних тракторів для продажу, бути на погляді на знос і розколи в ремінь вентилятора. Перевірте також підшипників. Старовинних тракторів з кондиціонером є компресор працює в ремінь вентилятора установки. Компресор має систему зчеплення, займається шків, коли кондиціонер включений. Якщо ви запустите двигун і кондиціонер включений, шківів повинні займатися, і якщо цього не відбудеться, є ймовірність того, що зчеплення виснажений.

Вона є спільною для влаштування підсилювач керма старовинних тракторів ферми для продажу бути вільно вібрувати і протікає. Якщо вони присутні в старовинних тракторів ферми для продажу, вони можуть пошкодити рульового двигуна. Огляньте задню частину старовинних тракторів, таких як знос на гачок і грати в підйомних важелів. Це дасть вказівку на роботу, проведену трактора. Переконайтеся у відсутності витоків під задню частину кабіни і витоку нафти навколо гідравлічних муфт. Зворотного перемикання пікап перемикач може бути пошкоджений в результаті зловживання оператором. Як пристрій опускається, він може гойдатися назад і із задньої частини трактора.

Ключ встановлюється на гачки, які захоплюють пікап пристрій можуть зношуватися і гаки можуть ослабнути на валу. Перевірте, чи немає зносу гака шляхом струшування гачки, коли пристрій опускається. Якщо ключ зношений, кабель не буде випускати пристрій до зниження.

Останнім, що при пошуку старовинних тракторів для продажу це взяти старовинних тракторів для дорожніх випробувань. Це має сенс спробувати кожній передачі в тракторі, щоб переконатися, що вони працюють правильно. Перевірити приладової панелі для будь-яких кодів помилок і працювати в різних режимах, щоб забезпечити його виборі обох діапазонах з легкістю. Перевірте повним приводом і блокуванням знати, чи є вони вибір та розчеплення за запитом. Крім того, доцільно перевірити місце, щоб воно функціонує правильно, так як ви можете використовувати трактор протягом майже весь день в полі. Є багато місць для трактора харчування, тому переконайтеся, що ви робите ретельне розслідування, перш ніж купувати старовинних і антикварних тракторів ферми.