портативний повітряний компресор і зарядний пристрій

Після належного запасних частин не завжди дуже зручно, але є деякі елементи, що ваш автомобіль не повинен обійтися. Скільки разів не потрібно, наприклад, повітряний компресор для надування спустило колесо?

Або скільки разів ви були в поспіху і Ви забули фари вашого автомобіля, і коли ви повернулися в вашому автомобілі ви помітили, що ваш акумулятор розрядився? Подивимося правді в очі, проблеми, як це може трапитися з ким завгодно, але, на щастя, їх рішення досить легко. Все, що вам потрібно, це портативний повітряний компресор і портативний зарядний пристрій.

У той час як років тридцять тому зарядні пристрої були великими пристроями, які необхідні завжди на харчування, ви можете знайти в даний час портативні зарядні пристрої розміром з невелику валізу.

Це дуже зручний спосіб, щоб допомогти вашій мертвої батареєю почати вам автомобіль, якщо ви коли-небудь знадобиться. Все, що вам потрібно зробити, це, щоб включити живлення пристрою, прикріпіть молюсків акумулятора вашого автомобіля і вуаля, тепер ви можете почати свій двигун.

Не хвилюйтеся, якщо ви не володіють багато технічних знань. Портативні зарядні пристрої можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині автозапчастин або у великих супермаркетах включають все необхідне обладнання (довгий кабель для підключення пристрою до вашого автомобіля), а також всі необхідні інструкції.

Виробник зарядного пристрою включає в себе дуже докладний, графічне представлення всіх кроків, які необхідно зробити для того, щоб почати зарядний пристрій, підключіть його до вашої батареї автомобіля і зарядити його.

Ціни на дуже ефективне зарядний пристрій не страшно, як досить хороший буде коштувати близько $ 100 або навіть менше, залежно від його сили і наявних можливостей. Оскільки зарядний пристрій дуже компактно, ви можете знайти для нього місце в багажнику будь-якого автомобіля.

Так навіщо ризикувати, застрягши в чужому місті просять допомоги у незнайомців, коли Ви можете завжди мати зарядний пристрій у вашому розпорядженні?

Іншим важливим пунктом ви повинні завжди носити з собою це портативний повітряний компресор. Портативний повітряний компресор здатний накачати шину від нуля у віці до двох хвилин, і це робить чудеса, якщо вам знадобиться, щоб роздути однієї або декількох шинах автомобіля.

Це не є обов’язковим, щоб мати плоский з Вашими потребами, портативний повітряний компресор. Подорож протягом багатьох годин поспіль без зупинки може нагріти ваші шини дуже багато, і якщо гума в ваших шинах старий чи зношений, він може почати втрачати повітря.

Водіння зі спущеним колесом дуже небезпечно, так як ви втратите гальмівні можливості, а загальна стабільність і керованість автомобіля. Ви помітите, що одна з ваших шин працює в умовах нестачі повітря, якщо автомобіль не має прямої траєкторії. Ці речі можуть трапитися з ким завгодно і де завгодно. Крім того, якщо вам пощастило отримати спустило колесо в середині путівці і у вас немає запасних з вами, ви застрягли, поки хтось з повітряним компресором не приходить до вас на допомогу.

Пересувні компресори повітря дуже дешево (ви навіть можете купити менше ніж за $ 30, якщо ви подивитеся в потрібному місці), і вони дуже компактні (більшість з них є розмір хліб) так тримати одну в багажнику не така вже велика справа .