посилальної подій в історії двигун Chevy 350

Маючи унікальний, надійний дизайн, розробка вражаючу потужність і досягнення великої загальної продуктивності, 350 (5.7) Chevrolet двигун швидко увійшов в історію як один з кращих та найбільш надійних оригінальних автомобільних двигунів небудь зроблених. Справді, весь Chevy 350 двигуна серії надзвичайно популярна серед автолюбителів, швидко трансформується Chevrolet в один з найбільш бажаних і шанованих Hot Rods не тільки в США, але і в самих різних куточках світу.

Тільки протягом кількох років, великі риси, характерні для Chevy 350 Двигун надали Chevrolet відомих і конкурентоспроможних брендів, створення нових тенденціях в проектуванні і виробництві автомобільних двигунів. Велика популярність сьогодні і відома щодо бренду Chevrolet в цілому тісно пов’язана з першим успіхом Chevrolet 350 двигуна, а також його поступова еволюція у більш ефективні і більш потужні двигуни.

Двигун Chevrolet 350 майже ідентична за формою і розмірами зі своїм наступником, 400 к.с. Двигун LS2, інший добре функціонуючих двигун, який до цих пір проводиться сьогодні в різних місцях у світі. Хоча перший невеликий блок був вперше виготовлений і обладнані на Шевроле в 1955 році, та інші пізніше звільнений, поліпшені моделі цієї серії були більш потужними і виконуються набагато краще, ніж модель 350, Chevy 350 Двигун якимось чином вдалося стати багато більш бажаним і шановним, ніж обидва його попередників і наступників. Chevy 350 двигуна на сьогоднішній день є самим оснащеним Chevy невеликий блок, в даний час широко встановлені в спортивні автомобілі, універсали і навіть важкі вантажівки!

Першим кроком в історії, вжиті Chevrolet 350 Двигун був зареєстрований в 1968 році, коли він був вперше встановлений в моделях серії Chevrolet Camaro і Chevrolet Nova, в той час виробництво не більше 300 кінських сил для високопродуктивних моделей. Тим не менш, двигун Chevy 350 був успішно охоплені багато категорій автолюбителів, завоювавши вдячність як новачків, так і досвідчених автовласників і водіїв. Вважається успіхом, до 1969 Chevrolet 350 двигуна був встановлений також у різних інших транспортних засобів лінії, такі як Chevy Corvette чудовий. Близько 1969 року народження, двигун Chevy 350 також почали страждати різних модифікацій, що дозволить ще більше підвищити його продуктивність.

До 1992 року Chevrolet випустив Gen II LT1 350 двигуна в моделях, таких як Corvette. Gen II Chevy 350 Двигун виробляється високий кінських сил небудь досягнуто будь-яким Chevrolet невеликий блок моделі. До 1993 року Gen II LT1 350 модифікується, а також встановлені в четверте покоління Camaro Z28 і Firebird Trans Am. У 1996 році модернізований Gen II LT1 350 двигуна, називається L-Т4, стали доступні в якості опції в корвети, оновлена ​​версія швидко стає популярною серед шанувальників серії.