пошук кращих нових автомобілів 2010 року в конкурсі

Щороку автовиробники США ввести свій вибір все нові транспортні засоби і віддати автомобіль для конкурсу, який вирішуватиме позашляховика року і автомобіль року. Всі люди дуже хочуть знати про автомобілем року і раді за оголошенням. Коли ви новий пошук автомобіля
всі автомобілі перевіряються спина до спини і відвезли в аналогічних умовах рецензентами і таємно відзначені й оцінені в до 23 різних характерних як місткість, характеристики, керованість, ціна і т.п.

У цьому році те ж саме сталося і багато рецензента і автомобільних письменників протестовані 51 різних моделей в ряді різних класифікації. Ці моделі не кожен новий автомобіль 2010 року, але всі моделі, які були переглянуті в цьому році, також включені. Новий маленький автомобіль, великий автомобіль і т.д., також включені в цю конкуренцію.

Ну немає Toyota Corolla або Honda основи громадянськості не їсти, тому що вони такі ж, версія 2009 року. Незважаючи на це було три нові версії Mazda3 і багато інших покупки нових автомобілів були також включені в конкурсі.

Два інших новий автомобіль намагався взяти участь у конкурсі, але вони не мають права входити, бо не мали права. Вони Lexus HS250h, він був дискваліфікований, тому що це не було дорого, щоб претендувати на розкішний автомобіль і BMW Z4 був введений як автомобіль ручної передачі в той час як попит був автоматичної моделі. Таким чином, обидва ці автомобілі були дискваліфіковані. Там не було ніяких нові знижки автомобіль, доступний на будь-якому з цього автомобіля на ринку ..

Наприкінці завершення випробувань загальної нагороджений балами вважають, і автомобіль з найвищої точки в кожній з категорії був відзначений і переможцем був оголошений клас. Є не такі змагання для будь-якого з уживаних автомобілів. Тільки нові автомобілі можуть отримати вхід в цих видах змагань. Щорічно тут проводяться такі змагання нової машини і свіжий судячи робиться, щоб оголосити кращий автомобіль року. Журналіст авто і його штаби також частини тестування співтовариством у цьому конкурсі.

Такий конкурс повинен бути організований таким чином, автомобіль покупці можуть зробити кращий вибір і отримати його улюблений автомобіль. Ці змагання є вигідними для обох автовиробників і покупці, тому що автовиробники можуть легко продавати свої машини і покупці можуть мати широкий вибір автомобілів і можна судити про позачергові автомобіля. Тепер конкурс також рухається далі з кращим новим автомобілем технології та кращі технології зелений автомобіль.