правові звис даху Великобританії і проекції. транспорту сходи, будівельні ліси і т.д.

Якщо ви живете в Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, необхідно перевезти сходи, будівельні ліси, каное, типів полюсів і т.д. нижче офіційної вимоги законодавства.

Вони можуть бути знайдені на VOSA – Автомобіль та Агентства Послуги оператора Оперативне керівництво відповідно до розділу 26.

Задній звис

Менш ніж на 1 метр: Немає вимог

1м – 2м: Показ розбірливим (тобто-червоними стрічками, високий індекс в’язкості і жилет, і т.д.) “Добре видно в межах розумного відстані, щоб людина, що використовує дорозі”

2м – 3,05: задній маркерів ради потрібні:

За 3,05 метра: 2-х робочих днів повідомити поліцію повинен бути вказаний.

Прогнози та навіс на фронт:

0 – 2 м: Немає вимог

2м – 3,05: передня і бічні дошки маркером.

Звис вище 3.05: 2-х робочих днів повідомити поліцію:

Однак допомога VOSA не уточнює, чи є чи не ви можете мати два метри передній звис і два метри заднім звисом. Ми зв’язалися VOSA і повідомили, що це мало місце. Таким чином, юридично ви можете мати чотири метра загальної звис без необхідності світло борту.

На практиці, однак, якщо у вас є 3 метри міні і хочете провести сім метрів сходи, будь ви маєте законне право носити їх чи ні, це буде виглядати дуже небезпечно так що ви майже напевно отримаєте зупинився (Ви також повинні розглянути вага Вашої полюсів і автомобілі МАМ – вага це може провозити з собою)

Якщо розмір навантаження ви несете виглядає небезпечно для вас, швидше за все, вона буде виглядати небезпечно для інших учасників дорожнього і поліції. Друк з VOSA керівництва зберігаються у вашому автомобілі або мікроавтобусі, щоб довести свою навантаження в рамках закону, безумовно, заощадить вам багато часу, якщо ви зупинилися.