працює автомобіль на воді корисно в багатьох сенсах

Можна очікувати, що в найближчі останні роки майже в усіх транспортних засобах буде введена в дію якийсь механізм воду. Крім того, як ця технологія працює автомобіль на воді досягнень, всіх транспортних засобів почне працювати виключно на воді замість нинішніх вода – Газ гібридної системи. З цією експоненційної технічного прогресу, що ні далеко час, коли транспортні засоби забезпечить дуже великий пробіг. В даний час метод включає перетворення води на газ Брауна, який HHO і це перетворення, викликане руйнування молекул води і для цієї процедури існують два пов’язаних методів, які окремі кисню і водню з води:

• Електроліз-це процес, в якому електрика від батареї автомобіля впливає на молекули води, щоб розбити на відповідних газів.

• Sonoluminenscence-В цій хвилі процесу звуку високої інтенсивності викликає мікро-вибухи, які руйнуються молекули води і розбити його на відповідних газів, а також виробляє світловий енергії в якості побічного ефекту.

Давайте пролити світло на 2-й метод, який сонолюминесценции як цей є досить новим у цій області, де, як електроліз є найбільш поширеним і легко пояснити той час, цей метод є потужним спосіб отримання високої температури і тиску, який виробляє швидкий ефект охолодження в межах від 10 (9) – 10 (13) К / с, і це працює як каталізатор для ефектів в результаті чого до відділення водню від води, а також це виявилося генерувати велику кількість енергії в найменшу кількість часу і найменшої вартості, але знову її Передбачається, що цей процес виробляє певний ефект радіологічного при обваленні молекули води так, належних заходів безпеки повинні бути прийняті як дозиметри і свинцю фартухи.

Є безліч переваг ведення автомобіль на воді, як збільшення пробігу автомобіля, сприяє профілактиці середовища від глобального потепління за рахунок зменшення викидів CO2, заощадити гроші на додаток до все вище є ще одна вигода, яку менше обговорювали, що це вигідно для двигуна . Це збільшує віці двигуна робить його більш сильним, який покращує загальну продуктивність автомобіля також надає засіб від найбільшою проблемою осадження вуглецю на двигун, але вода запобігає двигун від такої нагар і захищає двигун від будь-якого типу осадженням на гладкі і спокійні водіння автомобіля. Знову ж, це нова методика є рішенням для опалення двигунів в той час довгих поїздок, але вода остигає внутрішньо тепло, гладка атракціонів і високі результати ефективності з довгим віку двигунів і скасовує необхідність заміни автозапчастин. Справді,> B> вода підвищує продуктивність двигуна в результаті в загальному краще виконання автомобіля.