провідні компанії графічному вікні і відомий художник заголовок автомобільних новин

Коли ви думаєте про автомобільних новин, ви не можете очікувати, щоб читати про відомим художником. Однак недавній прес-реліз містив автомобіль саме це. Художника, його талант і інноваційна компанія шукає змінити ваш погляд на лобові стекла є поточним приділяється велика увага засобів масової інформації та автомобільних новин.

В автомобільній оголошення новини зробили, вікна полотно, лідер в галузі прикладної Зовнішній See-Thru Window Graphics для легкових, вантажних автомобілів і позашляховиків, підтвердив угоду з відомим художником Джеффом Уилки. Ексклюзивний контракт був підписаний з завзятістю Vision, яка дала вікна Canvas ліцензію представляють мистецтво Джефф Уилки на їх графіки автомобіля.

Якщо ви коли-небудь помічали, заднє скло з вражаючим, і барвисті, зображень, що охоплюють весь заднє скло, то ви вже знайомі з поняттям прозорою графіки вікна. Вони запобігають перегляду інтер’єру з тилу, але дозволяють пасажирам і водієві додивитися до кінця. Віконна графіка часто досить докладний і красиві, яке є концепцією За вікнами полотні і їх нові ліцензії робіт з Джефом Уилки.

“Захоплюючий дух робіт Джеффа є прекрасним доповненням до Полотно вікна і наша Бібліотека зображень”, прокоментував Bianca J. Хеннінгс, віце-президент з продажів і маркетингу для вікна Canvas. Відповідно до недавнього прес-релізі автомобіль, Хеннінгс уклав: “Ми дуже раді, про його образів, що відображається на автомобілях людей по всій країні і навіть у світі.”

Джефф Уилки є досвідченим художником, чиї колекції включають в себе як океанічних і морських зображення життя. Серед численних зображень, Уилки зображує художній образ дельфіни, морські пейзажі, китів та інших тварин. “Я дуже радий, що мої роботи додані до їх лінійці продуктів”, Джефф визнає. Його робота була ліцензована для різних продуктів, включаючи вітальні листівки, пазли, футболки та килимки для комп’ютерної миші. Щоб додати ще більше довіри до мистецтва Уилки, його зображення були запропоновані як частина тонкої категорії мистецтва на приз “The Price Is Right” телевізійного ігрового шоу. Продукти з малюнками автора Уилки постійно займає перше місце в продажах. Починаючи з весни 2006 року, його мистецтво також буде зображений на чеки, чекова книжка чохлів, наклейок з адресами і настінні фрески на всій території Сполучених Штатів.

Вікно Полотно є визнаним лідером в області зовнішньої прикладної бачити-через графічне вікно для автомобілів. Їх веб-сайт містить більше 2000 зображень, у тому числі патріотичних, прапори, спорт, особистий виразів, природа, військової та камуфляжній сцен. На додаток до їх багато даних, вікна Canvas також пропонує відвідувачам сайту з можливістю налаштовувати свої власні графіки заднього вікна за допомогою запатентованої технології, звані “створити свій власний.”

Художник, який любить створювати образи і компанія, яка любить включити їх у вікнах зібралися разом, щоб генерувати широку увагу автомобільних новин. Веб-сайти і різних галузевих видань, безсумнівно, будуть одними з перших, повідомляти новини автомобільного і особливо, коли це так красиво, як твір мистецтва в Уилки.