продуктивність нового автомобіля Nissan Micra

Японський автомобіль Nissan Micra основних автомобіль набирає досить популярною серед молоді ринку. Компанія нарешті запущений автомобіль Nissan Micra з дизельним двигуном. У своїх дизельних автомобілів Nissan Micra є два варіанти наявні в даний час Nissan Micra Дизель XV і Nissan Micra Дизель Преміум XV. Ці обидва варіанти оснащуються 1,5 л CRDI, 8 клапанів, 4 cyliner двигуна і пропонує пікову потужність до 64 к.с. і максимальний обертовий момент до 160 Нм.

Навіть попередні замовлення для запуску Nissan Micra Дизель були розпочаті. Відповідно до норм компанії загальнонаціональних продажів Nissan Micra дизельний були розпочаті в процесі. Не тільки дизельні варіанти, але Nissan Micra бензиновий варіант зробилися бестселером автомобіль Nissan у портфелі. Компанія оснащена багато цікавих і захоплюючих можливостей в машині, щоб залучити покупців. Nissan Micra автомобіль початий в трьох варіантах бензин на індійському ринку автомобілів і пов’язаний з механічною коробкою передач, на початковому етапі.

Бензинові версії автомобіля Nissan Micra працює з 1.2L, 1198cc, DOHC, 12 клапанів, 3-циліндровий двигун, який виробляє 76PS пікової потужності при 6000 оборотах на хвилину і 104 Нм Максимальний крутний момент при 4000 оборотах на хвилину через п’ять механічною коробкою передач швидкості. Nissan Micra варіантами бензинових: Nissan Micra XE, XL Nissan Micra і Nissan Micra XV. Автомобіль Nissan Micra є велика суміш нового покоління передній край технології, винятковий дизайн і розширені можливості.

Автомобіль Nissan Micra завантажується з численними передових функцій, які, як правило, доступні в преміум-модель седана. Він містить більш стильним і динамічні екстер’єру, такі як цифровий годинник, лампи для багажу, тахометр, передні і задні кишені на дверях, передніх і ззаду власники склянок, шкіряний салон, і т.д. Інтер’єр колірна схема чорно-суворою, останній для верхньої кінець моделі.

Крім того, автомобіль упакований з великим комфортом особливостей, які заповнили б довгої подорожі з більшою радістю і консолі, такі як ручний і автоматичний змінного струму, інтегрованої аудіосистемою, Aux-в-порт, зручні сидіння, електроприводом нахилу і регульованою рульовою, передні і задні електричні склопідйомники, управління внутрішнім кришка паливного, лампа низького рівня палива, задні розсувні сидіння з 60:40, Підігрів дзеркал заднього виду, драйверів і дзеркало Пасажирські Марнославство, Передні Карта читаючи світло, полиці і т.д. Ціна на Nissan Micra машину в Делі підпадає під діапазоні від 4 рупій, 05500 – 6 рупій, 04500.