продуктивність чіпів Mustang

Продуктивність чіпів Mustang та тюнери є прекрасним способом, щоб підсилити вашу Mustang V6, GT, GT500, Булліт, Mach 1 Cobra або через десять хвилин або менше. Отримайте максимум від вашого двигуна з чіпом Mustang Mustang або тюнера. Додавання чіп або тюнер до мустанг робить більше, ніж просто додати потужності, це допомагає поліпшити економію палива теж для тих, хто може вести консервативно. Mustang Chips & Тюнери підвищити потужність і економію палива, що дозволяють збільшити ефективність вашого двигуна. Є багато різних торгових марок доступні. Що так багато різних видів тюнерів і чіпи можна покривати тільки сьогодні мало. Найкраще, що вони посилюють поліпшення від інших оновлень, таких як Mustang холодного повітря або Mustang вихлопної системи. Чіп Mustang або тюнера є обов’язковим для будь-якого серйозного власника Mustang.

Давайте почнемо з DiabloSport. У них є два різних типи тюнерів, хижаків і Трійці. Обидва цих тюнерів буде виробляти приблизно таке ж збільшення потужності і економії палива, середня вигода 20 + к.с. V8 на додатках і 1-3 миль на галон краще, ніж акції. Найбільша відмінність між ними полягає в можливості Трійці. Трійця містить всі великі можливості ви очікуєте від DiabloSport – флеш програміст, розширена діагностика і високий дозвіл монітора приладової панелі поєднують продуктивність, критична інформація про автомобіль і чітке розуміння того, що ця інформація означає. Вони обидва дійсно зручно тюнерів трійці просто має більше можливостей і дає користувачеві більше можливостей програмування. Diablosport Трійці і Diablosport Predator тюнери обидва прийшли з запрограмованими мелодіями.

Другий бренд на To-Do список Bullydog продуктів. Вони пропонують чотири різних типи тюнерів для Mustang. Bullydog має монітор економії палива, що ви пройдете через диск, щоб максимально заощадити паливо, кажу вам, будь ви даєте це занадто багато газу або, якщо ви використовуєте гальма неправильно. Приріст продуктивності до 37% в економії палива не є рідкістю, просто змінивши стиль водіння. цю рушійну тренера діє тільки в якості тренера і цифровим датчиком створена. Це не налаштувати двигун. Тримісний собаки E3 газу завантажувач розроблений для забезпечення додаткових характеристик і економічності. Чекайте побачити і додаткові 10-12 коней на задньому колесі і отримати 1-3 миль на галон. Тримісний газу Собака програміст / тюнер, що дозволить поліпшити кінських сил приблизно на 25 додаткових коней. І, нарешті, потрійним тюнером калібрувальних Собака тюнер двигуна автомобіля, монітор, манометр і діагностичне пристрій все в одному пристрої. Все це, крім монітора економія палива збільшиться коней, а також поліпшити пробіг газу для консервативного водія.

Третій і останній тюнерів ми збираємося розповісти, на сьогоднішній день є SCT чіпси і тюнерів. SCT має три різних типи тюнер для Мустанга на 96 і більше років моделей. У верхній частині лінії, яка SCT може запропонувати сенсорний екран Xtreme з блакитним зубом. Сенсорний екран SCT Xtreme Flash Device не просто ще один флеш-програміста – це самі передові тюнер на ринку. Завдяки 4 “кольоровий сенсорний екран і бездротова технологія Bluetooth він поставляється з попередньо завантаженим СПТ DYNO Перевірена Tunes призначений для вашого Mustang, ви збільшите потужності, крутного моменту і прийомистість по всій потужності діапазону, і багато іншого. SCT також пропонує Livewire і SF3 спалах які пропонують + 20 к.с. прибутку і 1-3 миль на галон збільшується.

Більшість тюнерів дасть приблизно такої ж потужності і паливної збільшує різницю між однією і іншою екранів дисплея, користувачеві можливостей і майстерності людей, які роблять програмування для транспортного засобу. Деякі тюнери також поставляються з додатковими тюнер для тих, хто вже додали холодного повітря, вихлопна система, шків, та інші. Вони також використовуються людьми, які додають турбонагнітачем або нагнітачами, і якщо ви хочете оновити в майбутньому одна з тих речей, це буде одним необхідні елемент вже у вашому розпорядженні.