процес чищення автомобіля інтер’єр

Через час, ваш автомобіль, AOS інтер’єру можна накопичувати все більше і більше бруду всередину. У самому справі, ви і не помітите, проте ваш інтер’єр може страждати від занадто великої кількості багажу, А. І. бруд, пісок, бруд, харчові крихти, обгортки, розливи, і інші речі. І якщо все накопичується, ви могли б знайти салон автомобіля, який пахне смішно, а й інтер’єр, який не виглядає хорошим. На всіх.

Очищення може бути щось, що ви не можете зробити. Однак, майте на увазі, що це буде коштувати вам пару сотень готівкою, щоб все було очищено професійний сервісний центр. Пам’ятайте, однак, що ви реально можете зробити це самостійно і просто пожертвувати пару годин, щоб зробити цей вид роботи. Вам не потрібно буде нічого складного або високих технологій. Просто візьміть пилосос і кілька інших побутових виробів, і ви будете на початок очищення Вашого автомобіля, AOS інтер’єру.

Ви повинні спочатку видалити килимки від вашого автомобіля. Тоді, як тільки на вулиці, позбутися від них. Спробуйте видалити будь-яке сміття, який міг застрягти себе на них. Ваш автомобіль, AOS килими є одним з найбільш ймовірних речей, де бруд накопичується.

Після виконання цього завдання, використовувати пилосос з додатком шланга. Використовуйте це у вакуум будь бруду на всі місця вашого автомобіля. Зверніть особливу увагу на щілини і проміжки між подушками. Бруд також любить ховатися там. Ви також повинні ретельно пропилососити нижній частині місць, а також спини. Будьте впевнені, що, перш ніж робити будь-які пилососом, ваші місця вільними від сміття і монет. Вони можуть засмічують вакууму і затримати ваш інтер’єр обов’язки очищення. Після цього прийшов час перетворити ваш пилососом до Вашого автомобіля, AOS поверсі, а також килимки. Коли чиста, покласти килимки масштаб

Перевірте ваш подушками для автомобільних сидінь. Якщо ви бачите будь-які плями, можна використовувати вологий рушник, щоб застосувати килима шампунем. Однак, переконайтеся, що ви використовуєте тільки невелика кількість і працювати його на світ піну. А коли закінчите, ви можете протирати від шампуню. Дайте йому висохнути.

У відповідності з Вашим автомобілем, AOS вікна і скла, ви можете використовувати скла. Газета буде зробити найкращу роботу в очищенні цих.

І кращим із усього, дозвольте повітрю дюйма Це буде викидати будь-які забавний запах зі свого автомобіля.