підвісним двигуном основами

Підвісним мотором просто автономним двигуном, який знаходиться зовні, а не всередині човна. Більшість двигунів складаються з основного двигуна і охолоджуючої системи, а також пов’язаної електрики, які необхідні, щоб він працював, і потім прикріплюється до двигуна буде редуктор які в свою чергу будуть підключені до гребного гвинта через приводний вал. Підвісним двигуном містить всі ці елементи, але вони призначені в одне ціле, що можна повісити і закріплені за корму (тому) з човна і використовувати негайно. Вони бувають розмірами, вимірюваними Кінська сила з більшістю виробників, що випускають ряд моделей від 2 до 300 кінських сил з великим числом означає більше влади. Єдиним зовнішнім компонентом, який може знадобитися б паливний бак на деяких моделях. Більшість малих підвісні мотори поставляються в комплекті з вбудованим паливним баком але великі двигуни, які будуть використовувати більше палива буде використовувати зовнішній паливний бак, щоб дати більший запас палива.

Рульовий човна встановити двигун потужністю передбачає створення блоку поворотних на його монтаж, щоб змінити напрям, в якому гвинт стикається а не за допомогою керма, який є методом з стаціонарним двигуном створена. Є два способи, в якому це зазвичай робиться, і ті використовують румпель або те, що називають дистанційне керування. Румпель в основному тільки рукоятку, прикріплену до двигуна, який досягає в човен і може бути використана для переміщення двигуна з боку в бік на своєму поворотного кріплення. Система дистанційного рульового управління, де човен може управлятися за допомогою електричного, гідравлічного або кабельну систему за допомогою рульового колеса від положенні, відмінному безпосередньо поруч із двигуном. Це налаштована так, що вона працює так само, як автомобіль повернути колесо вліво човен повертає вліво і повертаючи кермо вправо робить човен повернути праворуч.

Швидкість судна управляється дросельної заслінкою який регулює подачу газу в двигун, і це може бути зроблено різними способами залежно від типу рульового вас є. З румпель контрольованих човні дросельної зазвичай знаходиться на рульову рукоятку у вигляді поворотної рукоятки таким же, як на мотоциклі. Якщо судно має дистанційне управління дросельною б у вигляді ручки, яка може бути досягнута з позиції, що човен управляється с. На деяких човнах, які мають румпель управлінням двигуном натиснувши на кінці рукоятки румпеля викликає гвинта підняти під кутом, і це ще один спосіб управління швидкістю підвісним харчуванням ремесло.

Є два типи дисків для підвісної найбільш поширеним методом будучи гвинта й іншим способом, відомим у вигляді струменя диска. Водометних приводів просто, коли двигун засмоктує воду з перед ним, а потім виводить його при тиску від задньої виробляючи таким чином пряму тягу.